alexa Marine | Diver Gold | Ulysse Nardin | Dalış Saati | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Ulysse Nardin Marine Diver Gold

ulysse-nardin-logo-2.jpg

Üstün performansı ile bir dalış saatine atıfta bulunacak tüm gereksinimleri karşılayan Marine Diver, 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip.

Kilitli tepesi ve arka kapağının yanı sıra tek yöne dönebilen bezeli ile dalış anında gerçekleşebilecek olası kazaları engelliyor. Saatin, 44 mm çapındaki kasasında yer alan geniş kadranı ve üzerindeki bulunan luminova ile her koşulda görünürlük mümkün olan en üst seviyede tutulmuş.

266-10-3_93_pub.jpg

Otomatik kurmalı UN-26 kalibre ile hayat bulan Ulysse Nardin Marine Diver, 42 saatlik güç rezervine sahip.

Saat fonksiyonlarına ek olarak, saat 6 yönünde yuvarlak pencere içinde yer alan tarih göstergesi ve saat 12 yönünde yer alan güç rezervi göstergesi saate ayrı bir sportiflik katıyor.

266-10-3_92.jpg

Kauçuk kayışının 18 ayar pembe altın bağlantı parçasıyla gösteriş kazandığı Marine Diver, sağlam bir dalış enstrümanı olmasının yanı sıra sportif ve şık bir görünümü ile her kullanıma uygun.

Üzerinde yer alan dalga motiflerinin dikkat çektiği, mavi ve siyah renkte kadran seçeneklerine sahip saatin aynı zamanda bezeli üzerinde de bu motifler ön plana çıkıyor.

266-10-3_93.jpg

Cam arka kapağından görülebilen "Conquer the Ocean"  yazılı tekne gravürü ise saatin deniz tutkusunu pekiştirir nitelikte.

Benzer Haberler