alexa Overseas Collection | Vacheron Constantin | Brown Dials | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Vacheron Constantin Overseas Collection Brown Dials

LogoVacheronConstantin-01-400x333.jpg

Saat endüstrisinin köklü isimlerinden Vacheron Constantin, beğenilen ürün grubu Overseas Koleksiyonu bünyesine yeni katılan kahverengi kadranlı modelleri ile saatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Markanın güncel Overseas Koleksiyonu bünyesinde yer alan paslanmaz çelik modeller kahverengi kadran seçeneğine kavuşuyor. Yakın dönemde, tamamı Vacheron Constantin tarafından tasarlanan ve üretilen yeni mekanizmalarla güncellenen Overseas Koleksiyonu, yeni kadran rengi ile de kendinden söz ettirecek gibi duruyor.

Vacheron-Constantin-Overseas-Collection-Brown-Dials-2.jpg Vacheron-Constantin-Overseas-Collection-Brown-Dials-4.jpg

Vacheron-Constantin-Overseas-Collection-Brown-Dials-7.jpg

Şimdilik sadece paslanmaz çelik modeller ile sınırlı tasarlanan kahverengi kadranın üç ayrı yüzey formu bulunuyor. SunBurst ( güneş ışını ), dairesel ve pütürlü desenlerle birbirinden ayrılan kadranların tamamına, lake tarzında seçilmiş kahverengi bir ton hayat veriyor. Işığın yansımasına göre farklı tonlara bürünen kadranların hareketli yapısı, katmanlar arasındaki derinlik efektini de güçlendiriyor.

Güncel Overseas Koleksiyonu’nda yer alan diğer saatlerde olduğu gibi yeni tanıtılan modeller de detay işçiliği ve hassasiyet konusunda endüstrinin benchmarklarından kabul edilen Hallmark of Geneva sertifikasyonunu taşıyor.

Vacheron-Constantin-Overseas-Collection-Brown-Dials-3.jpg Vacheron-Constantin-Overseas-Collection-Brown-Dials-6.jpg

Markanın son dönem yeniliklerinden olan kolay kayış/bilezik değiştirme sistemi de, Overseas Koleksiyonu’na yeni katılan modellerin tamamında yerini alıyor.

Vacheron-Constantin-Overseas-Collection-Brown-Dials-5.jpg

Yeni modellerin vitrinlerde boy göstermeye başlayacağı tarih henüz netleşmese de beklentiler Eylül ayını işaret ediyor.

Benzer Haberler