alexa Watches and Wonders 2020 | İptal | SIHH 2020 | Korona Virüsü
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Watches & Wonders 2020 Geneva İptal Edildi

25-29 Nisan tarihleri arasında yapılması planlanan Watches & Wonders etkinliği, Koronavirüs salgını sebebiyle iptal edildi.

watches-and-wonders-2020-cancelled-1.jpg

Koronavirüs salgını, tüm dünyayla birlikte saat sektörünü de etkilemeye devam ediyor. COVID-19 Koronavisürü’nün dünya çapındaki yayılımıyla ilgili en son yaşanan gelişmelerden sonra, Watches & Wonders organizatörü Fondation de la Haute Horlogerie, eski adıyla SIHH olarak bilinen saat fuarını iptal etme kararı aldı.

watches-and-wonders-2020-cancelled-2.jpg

Tüm misafirlerin, basının, partnerlerin ve ekiplerin sağlığını ve refahını korumayı belirttiğini söyleyen FHH, 2021 yılında gerçekleşecek olan edisyon için şimdiden çalışmalara başladığını belirtti. Watches & Wonders etkinliğine Cartier, Jaeger-LeCoultre, IWC gibi 10 Richemont markasının yanı sıra Ulysse Nardin Ve Girard-Perregaux, Hermés, Parmigiani Fleurier, MB&F, H. Moser & Cie gibi birçok markanın katılması bekleniyordu. Geçen seneki fuara 1,400 gazeteci, 3,000 ziyaretçi dahil toplamda 23,000’den fazla insan katılmıştı.

watches-and-wonders-2020-cancelled-3.jpg

Gelen son haberden sonra gözler Baselworld fuarında. 30 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında yapılması planlanan fuarla ilgili henüz bir haber gelmese de Şubat ayının ilk günlerinde Bulgari, geçen günlerde de Japon devi Citizen ve ekürisi Bulova, bu seneki fuara katılmayacağını belirtmişti.

Benzer Haberler