alexa MontBlanc | Rotap Saatçilik | Zorlu AVM | WitchWatch Seçimi
Horobox

Dk. Okuma Süresi

WitchWatch Montblanc Seçimi – PART II

montblanc-logo-son.png

Siz de benim gibi hediye seçmekte zorlananlardan mısınız? O zaman işimizi kolaylaştıran Montblanc’a gelin birlikte bir göz atalım. Hem kadın hem de erkekler için çok güzel seçimler yaptım.

montblanc-zorluavm-rotap-saat-1.jpg montblanc-zorluavm-rotap-saat-2.jpg

Herhangi bir şeyi takım olarak almaktan hoşlanmayanların bile fikrini değiştirecek kalem, defter, kalem kutusu, portföy, cüzdan gibi birden fazla seçenekle karşılaşacaksınız. Benim seçimim Starwalker serisinden Black Mystery dolma kalem ve siyah deri kalem kutusu oldu.

Beyaz kalem serileri için kahverengi kalem kutusu seçeneği de var ama onu görmek için butiğe gidip bakmanız gerekecek. Paslanmaz çelik bilezikli Timewalker Twinfly saate uygun bulduğum kol düğmeleri ise Contemporary Koleksiyonu’ndan.

montblanc-zorluavm-rotap-saat-3.jpg montblanc-zorluavm-rotap-saat-4.jpg

Saat ve kaleme döneceğim fakat arada erkeklere hediye seçimi için küçük bir ipucu vereyim. En azından benim almaktan memnuniyet duyacağım gözüme takılan, daha doğrusu gözümü alamadığım, sade ve şık bir iki aksesuarı da paylaşmak istiyorum.

Bunlardan ilk ikisi Montblanc ikonik sembol detaylı çiçekli bileklik ve yüzük. Bileklik Star Koleksiyonu’ndan Star Signet modeli. Diğer ikisi ise yine Star Koleksiyonu’ndan Silver Sparks kolye ile yüzük. Her ikisi de sade, zarif ve dikkat çekici.

montblanc-zorluavm-rotap-saat-10.jpg

montblanc-zorluavm-rotap-saat-5.jpg montblanc-zorluavm-rotap-saat-6.jpg

Saatlere geri dönersek masa başında her zaman sizi hatırlatacak bir masa saati ve diğerlerinin arasında benim en çok beğendiğim taşlı Preuves D’Amour Koleksiyonu’ndan Ariane bileklik var. Uçuk pembe kalem yine Princesse Grace de Monaco Koleksiyonu’ndan.

montblanc-zorluavm-rotap-saat-7.jpg

montblanc-zorluavm-rotap-saat-8.jpg montblanc-zorluavm-rotap-saat-9.jpg

Monblanc zarafet arayan kadınlar ve erkekler için alternatiflerle dolu. Markanın, benim gözüme takılanlardan daha fazlasını bulacağınızdan emin olduğum butiğine uğramanızı tavsiye ediyorum. Kalıcı ve sizi her zaman hatırlatacak bir hediye almak istediğinizde uğrayabileceğiniz ilk adreslerden biri olacağına kuşkum yok.

Benzer Haberler