alexa Yeni Model | Harry Winston | Countdown To A Cure Midnight amfAR | AIDS/HIV | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yeni Model: Harry Winston Countdown To A Cure Midnight amfAR

Harry-winston-logo.jpg

Harry Winston yeni model saatini duyurdu. Harry Winston Countdown To A Cure Midnight amfAR ismi ile çıkan saat iki farklı versiyona sahip, birisi erkek diğeri ise bayan modeli. Her iki modelde 20 adet ile limitli üretim. Bu saati özel kılan bir durum var. Model isminde de yer alan amfAR (The American Foundation for AIDS Research) için saatin liste fiyatı üzerinden %20 lik kısmı AIDS/HIV tedavi araştırmaları için kuruluşa verilecek.

42 mm’lik beyaz altın kasaya sahip saatin kadranı mavi sunburst ve su geçirmezlik değeri 30 metre. Kadranın çerçevesinde yer alan renkler ise amfAR derneğinin renklerinden oluşuyor. Mavi timsah derisi kordon kullanılan saatin mekanizmasında otomatik HW2003 kalibre yer alıyor. Arka kapağın cam olması sayesinde mekanizmayı görmek mümkün.

Harry-Winston-2.png

Bayan modeli de erkek modelinde olduğu gibi mavi sunburst kadrana yer verilmiş. Quartz mekanizmaya sahip saatin kadranında 12 ile 3 noktaları arasında renkli taşlara yer verilmiş. Kullanılan renkler erkek modelinde olduğu gibi amfAR renklerinden oluşuyor. Ayrıca saat 3 noktasındaki kurma kolunun üzerinde 3 adet pırlantaya yer verilmiş. Kordon tercihi ise bayan modeli için mavi renkli saten olmuş.

Harry-Winston-1.png

Erkek modeli için liste fiyatı $21,200, bayan modeli için ise $16,200.

Benzer Haberler