alexa Roger Dubuis | Excalibur | Spider | Yeni Model | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yeni Model: Roger Dubuis Excalibur Spider

rogerlogo.jpg

Excalibur koleksiyonuna ilk Spider modelini 2015 senesinde beğenilere sunan Roger Dubuis Spider koleksiyonuna iki yeni model eklemesi yaptı. Detaylar haberimizde...

45 mm titanyum kasaya sahip saatin detay işlemelerinde siyah DLC kaplama yer alıyor. 13.75 mm kalınlığa sahip saat iki farklı renk kombinasyonuna sahip. Kırmızı ve mavi renklerde hazırlanan Spider 2016 modelleri 50 metre su geçirmezliğe sahip. Saatin renkli detaylarını kadran dış çerçevesinde, kollarda ve kurma kolunda görmek mümkün.

Roger-Dubuis-Excalibur-Spider-1.png

İskelet formunda tasarlanan saatte kasa ile benzer şekilde titanyum ve siyah DLC kullanımını görüyoruz. Saatin tourbillon (flying) kafesini saat 7 pozisyonunda görmek mümkün. Roger Dubuis Excalibur Spider aynı zamanda Poincon de Geneve sertifikasyonuna sahip.

Roger-Dubuis-Excalibur-Spider-2.pngRoger-Dubuis-Excalibur-Spider-4.png

21,600 vuruş ile çalışan RD505SQ elle kurmalı kalibre  179 parçadan oluşuyor ve toplamda 60 saatlik güç rezervine sahip.

Kırmızı detaylı saat siyah kauçuk kordon ile gelirken, mavi detaylara sahip saat beyaz kauçuk kordon ile geliyor. Saatlerin ikisinde de katlanır titanyum tokaya yer verilmiş.

Benzer Haberler