alexa Railmaster | Omega | Omega Novelties | Baselworld 2017 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yeni Omega Railmaster Koleksiyonu

omega-logo.png

Omega, Baselworld 2017’de basın bülteninde bulunmayan hatta internet sitelerinde bile herhangi bir bilginin olmadığı Railmaster koleksiyonunu tanıttı. İki farklı kadran rengi ile piyasaya çıkacak saatin detayları haberimizde.

40mm çapında paslanmaz çelik kasa ile sunulan model, özgün boynuz tasarımıyla dikkat çekiyor.  Bu sene itibarı ile markanın standart koleksiyonu içerisinde yer alacak olan modeller göz alıcı renkleri ile ön plana çıkıyor. Siyah ve krem renkte tasarlanmış kadranlar, dikine çizgiler barındırıyor. Özellikle siyah renkli kadran bej tonunda hazırlanmış indeksler ile güzel bir kontrast yakalamış. Omega, kadranın dört köşesinde indeks olarak büyük rakam kullanmayı tercih etmiş.

omega-railmaster-co-axial.jpg

Yeni modellerin ayar tepeleri vidalı değil ancak ...M su geçirmezlik değeri ile günlük kullanımda sorun yaratmayacağını söyleyebiliriz.

Masif paslanmaz çelik arka kapağa sahip model, Railmaster koleksiyonundan bekleneceği üzere manyetik alana dirençli şekilde tasarlanmış. Omega tarafından tasarlanmış ve üretilmiş Co-Axial eşapmanlı otomatik mekanizma ile gelen model, çelik bilezik ve tekstil kayış olmak üzere iki farklı kayış opsiyonu ile satışa sunuluyor.

Benzer Haberler