alexa Zenith | 150. Yıl | Kutlama Etkinliği | Aldo Magada | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Zenith 150. Yıl Kutlama Etkinliği

zenith-logo-5.jpg

Geçtiğimiz Cuma günü Nişantaşı’ndaki St. Regis Hotel’de saat severler için unutulmaz bir gece yaşandı. Zenith’in 150. yılı kutlamaları kapsamında yapılan etkinlik sayesinde davetliler oldukça hoş saatler geçirdi. Konyalı Saat ve Zenith’in ev sahipliğini yaptığı gecede saat severler özel koleksiyondaki saatleri inceleme ve Zenith’in CEO’su Aldo MAGADA ile sohbet etme şansı yakaladı.

zenith-st-regis-2.jpg

Horobox ekibi ve Horobox’ın özel konukları da gecede yerlerini aldılar. Sınırlı sayıda gelen ve her biri birer sanat eseri olan saatlerden hiç şüphesiz en dikkat çekeni Zenith Academy Christophe Colomb modeliydi. Aldo Magada ise gecede tercihini El Primero Tourbillon’dan yana kullanmıştı.

zenith-st-regis-7.jpg zenith-st-regis-8.jpg

zenith-st-regis-1.jpg

St. Regis Hotel’in çatı katında yer alan Spago Restaurant’ta düzenlenen yemekte gecenin en büyük sürprizlerinden biri de yapılan çekiliş oldy. Kazanan şanslı kişiye, Hennessy 250th Year Collector’s Blend Limited konyak markanın Türkiye müdürü Ogün SAKA tarafından takdim edildi.

zenith-st-regis-10.jpg

Aynı zamanda dileyen konuklara salonda hazırlanan mini saat atölyesinde mekanizma söküp takmak üzerine küçük bir eğitim verildi. Eğitimi Türk asıllı başarılı saat ustası Birgül ÇELEBİ verdi. Katılımcılara Aldo MAGADA tarafından imzalı sertifikalar takdim edildi.

zenith-st-regis-5.jpg

zenith-st-regis-9.jpg

Bu güzel gece için başta Konyalı Saat CEO’su İrfan NALÇACI ve sayın Aldo MAGADA olmak üzere yardımlarından dolayı sayın Meltem ÇEKİ hanıma çok teşekkür ederiz.

zenith-st-regis-4.jpg

Zenith CEO’su Aldo MAGADA ile yaptığımız röportaj en kısa sürede HOROBOX’ta olacak.

Benzer Haberler