alexa 24.2042.400/27.R799 | Zenith | Chronomaster | El Primero | Range Rover | Velar
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Zenith Chronomaster El Primero Range Rover Velar Special Edition

zenith-logo-son-2.jpg

2016 yılının sonlarına doğru Zenith ve Land Rover markalarının iş birliği yaptığını ve bu birlikteliğin sonucunda ortaya çıkan modelleri sizlere ulaştırmıştık. Cenevre otomobil fuarında bu iki markadan bir haber daha geldi. Karşınızda Chronomaster El Primero Range Rover Velar…

Zenith-Chronomaster-El-Primero-Range-Rover-Velar-4.jpg

42 x 12.75mm ölçülerinde tasarlanan kasa ceramised aluminium adı verilen malzemeden üretilmiş. Seramik ve alüminyum karışımı malzeme dayanıklılık ve hafiflik ile ön plana çıkıyor. Saatin ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal kullanılmış. Su geçirmezlik değeri 100 metre.

Zenith-Chronomaster-El-Primero-Range-Rover-Velar-1.jpg

Fırçalanmış desende gri renkli kadrana bakır rengi detaylar eşlik ediyor. Saatin indekslerinde ve kollarında bakır rengi kaplama uygulanmış. Saat 6 noktasında siyah zemin üzerine beyaz fontta tarih penceresi eklenmiş.

Zenith-Chronomaster-El-Primero-Range-Rover-Velar-2.jpg

In-house El Primero 400B otomatik mekanizmanın görev yaptığı saat 5 Hz frekansında çalışıyor ve 50 saatlik bir güç rezervi süresi sunuyor.

Zenith-Chronomaster-El-Primero-Range-Rover-Velar-3.jpg

Saatin üzerinde kauçuk ile dana derisinin beraber kullanıldığı delikli kordon yer alıyor. Bu kordona siyah DLC katlanır toka eşlik ediyor.  

Benzer Haberler