alexa Pink Ribbon | Defy | Midnight | Zenith | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Zenith DEFY Midnight Pink Ribbon

Zenith, Pink Ribbon İsviçre'nin yıllık yardım müzayedesi için unique piece bir DEFY Midnight sunarak meme kanseri farkındalığının küresel hareketini desteklemeye devam ediyor.

zenith-defy-midnight-pink-ribbon-1.jpg

30 Ekim 2021'de, eşsiz Zürih manzarasıyla ünlü i Dolder Grand Hotel'de, çeşitli etkinlikler ve bağış toplama girişimleri yoluyla hastalık ve erken teşhisin önemi hakkında farkındalık yayan bir hayır kurumu olarak faaliyetlerine devam Pink Ribbon Switzerland, bünyesinde unique piece bir Zenith DEFY Midnight'ın satışa sunulacağı müzayedeye yer verecek, yıllık müzik galasına ev sahipliği yapacak.

zenith-defy-midnight-pink-ribbon-4.jpg zenith-defy-midnight-pink-ribbon-5.jpg

Bu yıl, 11. yıllık Pink Ribbon meme kanseri galası, konukların mutfak lezzetleri ve duygusal olaylarla dolu bir akşamı sabırsızlıkla bekleyebilecekleri Dolder Grand Hotel'de gerçekleştirilecek. Çok sayıda İsviçreli sanatçı ve şahsiyet, gecenin çeşitli etkinliklerine ev sahipliği yapan sunucu Sven Epiney’e katılacak. Gala yemeği sırasında, erken teşhise odaklanan az sayıdaki araştırma projesinden biri olan “Uluslararası Meme Kanseri Çalışma Grubu”nun genç hastalarına yönelik meme kanseri araştırmalarının finansmanına yardımcı olmak için birkaç one-off (tek seferlik) ürünün satılacağı bir müzayede düzenlenecek. Müzayededeki lotlar arasında, Pink Ribbon galası için özel olarak hazırlanmış unique piece bir Zenith DEFY Midnight da yer alacak.

zenith-defy-midnight-pink-ribbon-2.jpg

36mm çapında tasarlanmış çelik bir kasa ile sunulan modele, dikey degrade efektli parlak pembe bir kadran eşlik ediyor. Yıldızlarla ve pırlanta saat markörleri ile süslenen kadrandaki pembe tema, bezel yerleştirilmiş 44 adet pembe safir taş ile tamamlanıyor.

zenith-defy-midnight-pink-ribbon-3.jpg

Sadece bir adet üretilen model paslanmaz çelik bileziğin yanı sıra biri pembe deri detaylı beyaz kauçuk diğeri ise kadife efektli siyah kauçuk olmak üzere üç alternatifle sunuluyor.

zenith-defy-midnight-pink-ribbon-6.jpg

Bu eşsiz parçanın bağışı ve Pink Ribbon İsviçre'nin devam eden desteğiyle Zenith, farkındalığı yayarak ve erken teşhis ve yeni tedaviler geliştirmek için fon toplayarak meme kanseri karşısında kadınlarla dayanışma içinde olduğunun bir kez daha altını çiziyor.

Benzer Haberler