alexa 50th Anniversary Limited Edition | Cohiba | El Primero Chronomaster 1969-Zenith | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Zenith El Primero Chronomaster 1969 Cohiba 50th Anniversary Limited Edition

zenith-logo.jpg

İsviçre’nin önde gelen lüks saat üreticilerinden Zenith, dünyaca ünlü puro markası Cohiba’nın 50. Kuruluş yıldönümü anısına ürettiği modeli Zenith El Primero Chronomaster 1969 Cohiba 50th Anniversary Limited Edition ile saat severlerle buluşuyor.

Ünlü Kübalı marka Cohiba’nın 50.kuruluş yıldönümü için özel olarak tasarlanan model başta koyu kahverengi kadranı olmak üzere ünlü puro üreticisine göndermeler yapan zevkli detaylarıyla beğeni topluyor.

Zenith-El-Primero-Chronomaster-1.jpg

Markanın ikon haline gelmiş aborjin şef Taino’nun profilinden esinlenen logosu ile renklenen kadran yine markanın vazgeçilmez detaylarından sarı şerit ile sportif bir havaya bürünüyor. Zenith ve Cohiba yazılarının da yer aldığı kadranda saat 11 noktasında ise Zenith ile beraber anılır hale gelen Open Heart bölümü yer alıyor.

Zenith-El-Primero-Chronomaster-2.jpg

Zenith’in efsanevi El Primero mekanizmasının en rafine hali olarak kabul edilen Caliber El Primero 4061 ile hayat bulan model son derece zarif hatlara sahip 18K kırmızı altın bir kasa ve genel temaya uygun kahverengi deri kayış ile sunuluyor.

Benzer Haberler