alexa The Distinguished Gentleman’ s Ride | İstanbul Bostancı | Konyalı Saat | Zenith | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Zenith “The Distinguished Gentleman’ s Ride” Etkinliği Gerçekleştirildi

zenith-logo-son-2.jpg

24 Eylül 2017 Pazar günü 92 bini aşkın centilmen, 95 ülkedeki 580 şehirde, prostat kanseri ve erkek mental sağlığı hakkında farkındalık yaratmak amacıyla motosikletlerini sürdüler.  “The Distinguished Gentleman’ s Ride” etkinliğinin sponsorlarından biri de “Zenith” idi.

zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-1.jpg

Klasik ve nostaljik motosiklet severler, bu yıl da prostat kanseri ve erkek mental sağlığı çalışmalarına destek olmak için 24 Eylül’de “The Distinguished Gentleman’ s Ride” için İstanbul ve İzmir’de bir araya geldiler.

zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-7.jpg zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-8.jpg

Movember Derneği’ne ve derneğin prostat kanseriyle mücadele ve erkek mental sağlığına desteğine katkıda bulunmak için her yıl gerçekleştirilen sürüşün Kalamış Marina’dan başlayan İstanbul ayağı, 150 motor tutkunu ile ve seçkin davetliler eşliğinde devam etti. Vintage Motosiklet camiası tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan etkinlik, Zenith Saatleri Türkiye Distribütörü Konyalı Saat ve Messe Frankfurt’ un ortak düzenlemiş olduğu bir partiyle son buldu. ZenithTeam’ e kaydolarak bağış yapan seçkin sürücülerin arasında yapılan çekilişte şanslı bir davetli, HEDON marka motosiklet kaskının sahibi oldu.

zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-4.jpg zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-9.jpg

24 Eylül 2017 Pazar günü, 95 ülkenin 600 şehrinde, 92.000’ den fazla insan, Movember Derneği’ne katkıda bulunmak, prostat kanseri ve erkek mental sağlığı üzerine yapılan araştırmayı desteklemek için motosikletlerinin üzerinde bir araya geldi. Bu seneki toplanan bağış miktarı ise 4,4 milyon doları geçti.

Zenith, bu küresel hayır etkinliğini iki yıldır desteklemeye devam ediyor. Ünlü marka, bir araya gelmeye ve cömert bağışlarda bulunmaya dikkat çekmek için sadece altı adet ile sınırlandırılmış özel bir Pilot Ton-Up modeli üretmeye hazırlanıyor. Üzerinde DGR 2017 işlemesi bulunacak olan modellerden beş tanesi ana bağışçılara hediye edilecek. Koleksiyonun “Number 0” modeli ise Milano’da yapılacak olan gala gecesinde, Movember Derneği için The Rake dergisi ve kurucu başkanı Wei Koh tarafından gerçekleştirilecek olan açık artırmada satılacak.

zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-2.jpg zenith-gentleman-ride-dgr-2017-turkey-3.jpg

Benzer Haberler