alexa IW389008 | Blue Angels | Pilot’s Watch | IWC | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

“Blue Angels” Zamanı IWC ile Tutuyor

Bu sene ABD Donanması Uçuş Gösteri Filosu Blue Angels’ın resmi lisans sahibi olan IWC Schaffhausen, siyah seramik kasalı, mavi kadranlı yeni Pilot’s Watch Chronograph Edition “Blue Angels” ile göklerde süzülecek.

iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-1.jpg

ABD Donanması Uçuş Gösteri Filosu “Blue Angels”, 1946 yılında donanmanın Deniz Operasyonları Şefi Chester W. Nimitz tarafından kuruldu. Ekip şu anda F/A-18 Hornet jetlerini kullanabilen ve aynı zamanda donanmadaki görevlerine devam eden altı kişiden oluşuyor. Etkileyici tek kişilik performansların yanı sıra sergilenen akrobasi repertuarı, altı uçağın bir arada gerçekleştirdiği zorlu delta manevralarını da kapsıyor. Blue Angels, her yıl yaklaşık 11 milyon kişinin önünde hünerlerini gösteriyor.

iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-3.jpg

IWC Pilot’s Watch Chronograph Edition “Blue Angels”, uçuş gösteri filosu ekibiyle iş birliği yapılarak geliştirilmiş. Spor kronograf model, 44.5mm parlatılmış siyah zirkonyum oksit seramik kasayla geliyor. Önde her iki tarafı yansıma önleyici kaplamalı safir kristal cam yer alıyor. Kasa 60 metreye kadar su basıncına dayanıklılık gösteriyor. Saatin arka kapağında “Blue Angels” logosu yer alıyor. Yumuşak demirden yapılan iç kafes, mekanizmayı manyetik alanlara karşı koruyor.

iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-5.jpg iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-6.jpg

iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-4.jpg iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-8.jpg

Gökyüzü mavisi kadranla donatılan modelin içerisinde, markanın kendi tasarımı ve üretimi olan Calibre 89361 görev yapıyor. Flyback kronograf özellikli otomatik mekanizma 4Hz (28.800vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 68 saate kadar güç rezervi sunabiliyor.

iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-7.jpg

Mavi dana derisi kayışla tamamlanan IWC Pilot’s Watch Chronograph Edition “Blue Angels” (Ref. IW389008) modelinin bu ay itibariyle satışa sunulması planlanıyor.

iw389008-iwc-schaffhausen-pilot-s-watch-chronograph-edition-blue-angels-2.jpg

Benzer İncelemeler