alexa Cartier 2021 Yenilikleri | Rotonde de Cartier | Astromysterieux | Astrotourbillon | Skeleton
Horobox

Dk. Okuma Süresi

2021 Rotonde de Cartier Yenilikleri

Yüksek saatçiliğin rafineliği ve etkileyici çizgileri, Cartier’in yeni tasarımlarında bir araya geliyor. Rotonde de Cartier serisinin üç yeni üyesi, sofistike detaylarla göz alıcı mühendisliği bir araya getiriyor.

cartier-new-watchmaking-edition-2021-1.jpg

Cartier, Rotonde de Cartier ailesiyle stil sahibi kalibreler tanımına yepyeni bir anlam kazandırıyor. Klasik çizgilerle sıra dışı komplikasyonların bir araya geldiği yeni modeller sırasıyla; Rotonde de Cartier Astromystérieux, Rotonde de Cartier Astrotourbillon ve Rotonde de Cartier Skeleton Mysterious Double Tourbillon.

ROTONDE DE CARTIER ASTROMYSTÉRIEUX

43,5mm x 11,9mm ölçülerinde platin kasaya sahip modelin tepesinde Aquamarine Cabochon kullanılmış. Saatin in-house geliştirilen kurmalı mekanizması Caliber 9462MC 38.2mm x 5.9mm ölçülerinde, 25 taşlı, 3Hz (21.600vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 55 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. Mekanizmanın dakika kolu, kalibrenin diğer aktarma organlarını da taşıyan safir kristalden üretilmiş ana plakaya sabitlenmiş durumda. Böylece bir tam turunu 60 dakikada tamamlayan benzersiz bir balans taşıyıcısı geliştirilmiş. Timsah derisi kayış ile sunulacak saatten yalnızca 5 adet üretilecek.

whro0073-cartier-rotonde-de-cartier-astromysterieux-watch-1.jpg

ROTONDE DE CARTIER ASTROTOURBILLON

47mm x 14,9mm ölçülerinde platin kasaya sahip modelin tepesinde Aventurine Cabochon kullanılmış. Saatin in-house geliştirilen kurmalı mekanizması 9461MC Caliber 38mm x 9.01mm ölçülerinde, 23 taşlı, 3Hz (21.600vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 48 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. Mekanizmanın yatay düzleminden daha yükseğe konumlandırılan Tourbillon balans sistemi, saatin merkezi etrafında tam turunu atarak kullanıcılarına eşsiz bir şölen sunuyor. Timsah derisi kayış ile sunulacak saatten yalnızca 5 adet üretilecek.

whro0075-cartier-rotonde-de-cartier-astrotourbillon-watch-1.jpg

ROTONDE DE CARTIER SKELETON MYSTERIOUS DOUBLE TOURBILLON

45mm x 11,9mm ölçülerinde platin kasaya sahip modelin tepesinde Jade Cabochon kullanılmış. Saatin in-house geliştirilen kurmalı mekanizması Caliber 9465MC 36mm x 6.28mm ölçülerinde, 26 taşlı, 3Hz (21.600vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 52 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. Safir kristalden üretilmiş diske sabitlenen Tourbillon kafesi her bir dakika kendi etrafında tam turunu, bağlı olduğu disk ise her beş dakikada tam turunu tamamlıyor. Timsah derisi kayış ile sunulacak saatten yalnızca 5 adet üretilecek.

whro0074-cartier-rotonde-de-cartier-skeleton-mysterious-double-tourbillon-watch-1.jpg
Benzer İncelemeler