alexa Audemars Piguet | 37mm | Royal Oak | Selfwinding | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Audemars Piguet 37mm Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon Extra-Thin RD#3

Audemars Piguet, efsanevi Royal Oak model ailesinin 37mm kasa çapına sahip model ailesini yepyeni bir flying tourbillon ile genişletiyor. 18K beyaz altın kasası ve baget kesim pırlanta eklemeli bezeliyle dikkatleri üzerine toplayan yeni model mercek altında.

audemars-piguet-37-mm-royal-oak-selfwinding-1.jpg

Yeni model, 37mm çapında ve 8.1mm yüksekliğinde tasarlanmış, 18K beyaz altın kasa ile geliyor. Mat yüzeylerin parlak geçişlerle mükemmelleştiği kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplama uygulanmış safir kristal cam ve üzerinde 32 adet baget kesim elmas bulunan karakteristik bezel yer alıyor. Safir kristal cam bölmeli arka kapakla tamamlanan zarif kasa, 50 metreye kadar su basıncına dayanım sunuyor. 

audemars-piguet-37-mm-royal-oak-selfwinding-2.jpg

Şık modele, duman grisi bir kadran eşlik ediyor. Klasik petite Tapisserie zemin deseniyle hareket kazanan kadranda zaman 12 adet baget kesim elmasla süslenmiş markörlerden ve bir AP klasiği olan küvet formlu kollardan okunuyor. Flying tourbillon özellikli eşapman ise, saat6 yönünde yer alan perfore kısımdan izlenebiliyor.

audemars-piguet-37-mm-royal-oak-selfwinding-3.jpg

Yeni model gücünü, in-house Caliber 2968 mekanizmadan alıyor. 226 parçadan oluşan, 33 taşlı otomatik mekanizma 29.6mm x 3.4mm boyutlarıyla hayranlık uyandırıyor. 3Hz (21,600vph) frekansında salınım yapan otomatik mekanizma tam kurulumda 50 saatlik güç rezerv süresi sunuyor.

audemars-piguet-37-mm-royal-oak-selfwinding-4.jpg

Zarif modeli, yine bir AP klasiği olan, 18K beyaz altından üretilmiş bilezik ve katlanır klips tamamlıyor.

Benzer İncelemeler