alexa Audemars Piguet 2022 Yenilikler | Yeni Royal Oak Jumbo | Extra-Thin Openworked
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Audemars Piguet Royal Oak Jumbo Extra-Thin Openworked

Bu sene 50. yılını kutlayan Royal Oak ailesi, kült tasarımı modern zamanlara taşıyan Jumbo Extra-Thin Openworked koleksiyonuna eklenen iki yeni modelle genişliyor.

audemars-piguet-royal-oak-jumbo-extra-thin-openworked-2.jpg

En son 2014 senesinde güncellenen model ailesi, bugün biri paslanmaz çelik diğeri ise 18K pembe altın malzemeden yapılmış iki yeni versiyona merhaba diyor.

audemars-piguet-royal-oak-jumbo-extra-thin-openworked-1.jpg

Yeni modeller, 39mm çapında ve 8.1mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Paslanmaz çelik ve 18K pembe altın seçenekleri bulunan kasanın ön ve arka yüzünde safir kristal camlar yer alıyor. 50 metre su basıncına dayanıklı üretilen kasaya, sekizgen bezel ve AP imzalı kurma kolu eşlik ediyor.

audemars-piguet-royal-oak-jumbo-extra-thin-openworked-4.jpg

İskelet tarzında tasarlanan kadranda yine baton markörler ve küvet tarzı kollar görev yapıyor. Rodyum finisajlı perfore mekanizmanın etrafında yine aynı renkte saat/dakika skalası yer alıyor. Hem çelik hem de pembe altın model için, pembe altın tonunda bileşenler kullanılıyor. 

audemars-piguet-royal-oak-jumbo-extra-thin-openworked-3.jpg

Yeni modellere, in-house tasarlanıp üretilen, Caliber 7124 mekanizma hayat veriyor. 16202 model ailesinde kullanılan Caliber 7121’in tarih fonksiyonundan arındırılmış hali olan otomatik mekanizma 4Hz/28.800vph frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 57 saate kadar güç rezerv süresi sunabiliyor.

audemars-piguet-royal-oak-jumbo-extra-thin-openworked-5.jpg

Her iki model de kasa malzemesine uygun üretilmiş, entegre bileziklerle sunuluyor. 

Benzer İncelemeler