alexa Yeni Alpine F1 Koleksiyonu | Alpine A521 | Bell & Ross
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross Alpine F1 Collection

Bell & Ross, uzun soluklu marka ortağı Alpine F1 (eski adıyla Renault F1) ekibi için tasarladığı üç yeni modelini tanıttı.

bell-ross-alpine-f1-collection-1.jpg

Fransız menşeli butik marka Bell & Ross, havacılıktan ilham alan kült modelleri, Formula 1’in heyecan dolu pistlerine uyarlamak konusunda da başarılarına devam ediyor. Alpine F1 (eski adıyla Renault F1) ekibiyle sürdürdüğü uzun soluklu iş birliğine 2021 yılında da devam eden marka, yeni sezonu üç yeni model ile taçlandırıyor.

bell-ross-alpine-f1-collection-2.jpg

Tamamı, motorsporları temasına uygun şekilde, kronograf fonksiyonu ile donatılan ve her biri limitli üretilen modellere gelin yakından bakalım.

bell-ross-alpine-f1-collection-3.jpg bell-ross-alpine-f1-collection-4.jpg

BR V3-94 A521

Yeni model, 43mm çapında tasarlanmış ve paslanmaz çelikten üretilmiş bir kasa ile geliyor. Çift yöne dönebilen siyah alüminyum mineli bezel ve vidalı kurma kolunun eşlik ettiği kasanın ön ve arka yüzünde, safir kristal camlar yer alıyor. Alpine F1 bağlantısına gönderme yapan mavi detayların kullanıldığı Bi-Compax kronograf kadranda, kronograf sayaçlarının perfore edilmiş olması dikkat çekiyor. Otomatik kronograf Calibre BR-CAL.301 ile hayat bulan modele, siyah renkli, karbonfiber motifli perfore deri kayış veya paslanmaz çelik bilezik eşlik ediyor. Model 500 adet ile limitli üretiliyor.

br-v3-94-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-1.jpg

br-v3-94-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-2.jpg br-v3-94-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-3.jpg

BR 03-94 A521

Temaya uygun tasarım detayları sunan model 42mm çapında paslanmaz çelik kasayla geliyor. Yine çift yöne dönebilen siyah alüminyum mineli bezel ve vidalı kurma kolunun eşlik ettiği kasanın ön yüzünde, safir kristal cam yer alıyor. Mavi detayların kullanıldığı Bi-Compax kronograf kadranda, iskelet kronograf alt kadranları bulunuyor. Otomatik kronograf Calibre BR-CAL.301 ile hayat bulan modele, perfore siyah kauçuk kayış ve siyah sentetik kayış eşlik ediyor. Model 500 adet ile limitli üretiliyor.

br-03-94-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-1.jpg br-03-94-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-2.jpg

BR-X1 A521

Bu model ise 45mm çapında tasarlanmış ve siyah PVD kaplama titanyumdan üretilmiş kasa ile geliyor. Time Marker (zaman işaretleyici) özellikli, çift yöne dönebilen bezel ile donatılan kasanın ön yüzünde safir kristal cam, arka yüzünde ise karatılmış safir kristal cam bölmeli kapak görev yapıyor. İskelet kadran üzerinde stilize rakam indekslerin ve baton kolların yer aldığı modele, yine iskelet temaya uygun tasarlanmış, otomatik kronograf Calibre BR-CAL.313 mekanizma hayat veriyor. Siyah perfore kauçuk kayış ile satışa sunulan model 50 adet ile limitli üretiliyor.

br-x1-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-1.jpg br-x1-a521-bell-ross-alpine-f1-collection-2.jpg

Benzer İncelemeler