alexa BR 01 | Cyber Skull Sapphire | Bell & Ross | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross BR 01 Cyber Skull Sapphire

Bell & Ross, 2009 yılından bu yana ürün grubunda yer verdiği Skull (kurukafa) temalı modellerine bir yenisini ekledi.

bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-1.jpg

Fransız menşeli butik marka, 2009 yılında başladığı Skull (kurukafa) konseptli serisini genişletmeye devam ediyor. İnteraktif kurukafa figürüyle ünlenen konsept, bugün tamamen safir kristalden üretilen kasasıyla görenleri kendine hayran bırakan yeni modeliyle bir kez daha saat tutkunlarıyla buluşuyor.

bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-2.jpg

Yeni model, 43,5 mm x 45 mm x 14 mm ölçülerinde tasarlanmış, BR 01 tarzı kasa ile geliyor. Tamamı parlak safir kristalden oluşan kasa, şeffaflık temasını bir adım öteye taşımayı başarıyor. 30 metreye kadar su geçirmeyen kasanın ön yüzünde, üzerinde 12 adet indeks ve Bell & Ross logosu bulunan safir kristal görev yapıyor.

bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-3.jpg

İskelet formunda hazırlanan kadran fasetleriyle göz kamaştırıyor. Yine hassas uygulanmış fasetleriyle 3D bir görüntü sunan kurukafa figürü de safir kristalden üretiliyor. İki safir kristal katman arasında havada asılıymış gibi duran figürün çene kemiği, mekanizma elle kurulduğunda hareket ediyor.

bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-4.jpg bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-5.jpg

Yeni modele, elden kurmalı BR-209 mekanizma hayat veriyor. 4Hz / 28.800vph frekansında çalışan in-house mekanizma, tam kurulumda 48 saatlik güç rezerv süresi sunuyor.

bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-6.jpg

Sadece 10 adet ile limitli üretilen modele, siyah PVD kaplamalı toka ile bileğe sabitlenen, yarı saydam kauçuk kayış eşlik ediyor.

bell-ross-br-01-cyber-skull-sapphire-7.jpg

Benzer İncelemeler