alexa BR 05 | Horolum | Bell & Ross | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross BR 05 Horolum

Bell & Ross, Tool Watch karakteri ile öne çıkan Horolum konseptini, limitli üretim iki yeni BR 05 modeliyle buluşturuyor.

bell-ross-br-05-horolum-1.jpg

Model ailesini Tool Watch konseptine her zamankinden daha da yaklaştıran yeni versiyon, 40mm çapında tasarlanmış, güncel BR 05 tarzı kasa ile geliyor. Mikro kumlama yüzey formuyla dikkat çeken sportif kasa, paslanmaz çelikten üretiliyor. Her iki yüzünde de safir kristal camların görev yaptığı kasa, vidalı kurma kolunun da yardımıyla, 100 metreye kadar su geçirmiyor.

bell-ross-br-05-horolum-2.jpg bell-ross-br-05-horolum-3.jpg

Yeni model, kasanın hem rengi hem de yüzey formuyla uyumlu bir duruş sergileyen, mat gri kadrana ev sahipliği yapıyor. Super-LumiNOVA kaplı baton indekslerin ve kolların eşlik ettiği kadranın saat 3 yönünde tarih penceresi yer alıyor.

bell-ross-br-05-horolum-4.jpg bell-ross-br-05-horolum-5.jpg

Modelin içerisinde, koleksiyonun diğer modellerinden de hatırlayacağımız, Calibre BR-CAL.321 mekanizma görev yapıyor. Sellita SW300-1 tabanlı otomatik mekanizma, tam kurulumda 42 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

Yeni model paslanmaz çelik bilezik ve siyah kauçuk kayış olmak üzere iki farklı opsiyon ile geliyor. Her biri 250şer adet üretilecek ve sadece B&R butiklerinden ya da markanın e-ticaret sitesi üzerinden satın alınabilecek modele dair referans ve fiyat bilgisi ise şu şekilde;

bell-ross-br-05-horolum-6.jpg

BR05A-GM-ST/SRB - siyah kauçuk kayış - EUR 4,500

bell-ross-br-05-horolum-7.jpg

BR05A-GM-ST/SST - paslanmaz çelik bilezik - EUR 4,900

Benzer İncelemeler