alexa Breitling | Navitimer | B01 | Chronograph | 46 U.S. | LE
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Breitling Navitimer B01 Chronograph 46 U.S. Limited Edition

Havacılık temalı modellerin değişmez isimlerinden Breitling, ikonik Navitimer B01 Chronograph model ailesini ABD pazarına özel olarak tasarlanıp üretilmiş yeni bir model ile genişletiyor. 

breitling-navitimer-b-01-chronograph-46-u-s-limited-edition-1.jpg

Koleksiyona yeni eklenen model, 46mm çapında ve 13.9mm yüksekliğinde tasarlanmış, görkemli kasa ile geliyor. Model ailesinin profesyonel enstrüman karakterini başarıyla bileklere taşıyan sportif kasa, koleksiyonda bir ilk olarak, paslanmaz çelik ve 18K pembe altın (sadece bezelde) malzemelerini bir araya topluyor. Ön ver arka yüzünde safir kristal camların görev yaptığı kasa, sadece 30 metreye kadar su basıncına dayanım sunuyor.

breitling-navitimer-b-01-chronograph-46-u-s-limited-edition-2.jpg

Yeni model, çelik ve 18K pembe altın malzeme kombinasyonu ile müthiş uyumlu duran antrasit kadrana ev sahipliği yapıyor. Tri-Compax kronograf formasyonuna göre tasarlanan kadranda zaman, pembe altın kollar ve indeksler ile takip ediliyor. Kayar bezelin iç kısmında yer alan dakika skalasındaki kırmızı detaylar, kırmızı merkezi saniye kolu ile birlikte klasik kadrana dengeli bir hareket katıyor. 

breitling-navitimer-b-01-chronograph-46-u-s-limited-edition-3.jpg breitling-navitimer-b-01-chronograph-46-u-s-limited-edition-4.jpg

Şık model gücünü Breitling Manufacture 01 mekanizmadan alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere Breitling bünyesinde tasarlanan ve üretilen otomatik mekanizma, zaman tutma ve tarih fonksiyonlarına ek olarak kronograf özelliğine de yer veriyor. Tam kurulumda sunduğu 70 saatlik güç rezerv süresi ile kullanıcı dostu bir profil çizen mekanizma, safir kristal cam bölmeli arka kapaktan izlenebilen zevkli dekorasyonuyla göz dolduruyor.

breitling-navitimer-b-01-chronograph-46-u-s-limited-edition-5.jpg

300 adet ile üretilen modeli siyah timsah derisi kayış ve Breitling imzalı katlanır toka tamamlıyor. Yalnızca ABD sınırları içerisindeki butiklerde satışa sunulan model 11,900 USD fiyat etiketi taşıyor.

Benzer İncelemeler