alexa Ref. 1026767/SP P 30G | Bulgari | Serpenti | Incantanti Jewellery
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bulgari Serpenti Incantanti Jewellery (Ref. 1026767/SP P 30G)

Bvlgari.jpg

2016 geçtiğimiz sene içerisinde baştan aşağı yenilenen Serpenti Koleksiyonu ile bir kez daha boy gösteren Bulgari, koleksiyon bünyesinde yer alan Jewellery Watches ürün grubundan Ref. 1026767/SP P 30G modeli ile göz kamaştırıyor.

Bulgari-Serpenti-Jewellery-12.jpg

2016 senesinde yenilenen ve aynı yıl Baselworld fuarı kapsamında saatseverlerin beğenisine sunulan Serpenti Koleksiyonu, kadınlar için tasarlanmış ilk High Complication model olma özelliği taşıyan Bulgari Serpenti Incantati Skeleton Tourbillon Lumièr gibi pek çok göz alıcı modele ev sahipliği yapıyor.

İtalyan asıllı ünlü markanın kült koleksiyonu, hala lüks dünyasının en önemli kadın ürün gruplarından biri olarak vitrinleri süslemeye devam ediyor. Markanın Zorlu Center AVM – İstabul’da yer alan görkemli butiğinde görüntüleme şansı bulduğumuz Bulgari Serpenti Incantanti Jewellery Ref. 1026767/SP P 30G modeli, yetenekli fotoğrafçımız Emre Şişman’ın objektifinden kareler eşliğinde sizlerle…

Bulgari-Serpenti-Jewellery-10.jpg

Bulgari Serpenti Incantanti Jewellery Ref. 102767 modeli, birkaç farklı versiyon olarak satışa sunuluyor. İnceleme köşemize konuk olan versiyon Ref. 1026767/SP P 30G ürün kodunu taşıyor.

Bulgari-Serpenti-Jewellery-13.jpg

Modelin kasası, güncel koleksiyonda yer alan diğer birkaç modelde de rastladığımız şekilde 30mm çapa sahip. 18K pembe altından üretilen kasanın ön yüzünde çizilmeye dayanıklı safir kristal cam kullanılmış. 30M su geçirmezlik değeri sunan kasanın arka kapağı ise yine masif 18K pembe altından imal edilmiş.

Bulgari-Serpenti-Jewellery-9.jpg Bulgari-Serpenti-Jewellery-8.jpg

Haute Jewelry tarzında tasarlanan modelin kasası, ürün grubunun karakteristik özelliklerinden sarılmış yılan figüründen esinlenerek hazırlanmış bezele ev sahipliği yapıyor. Geometrik şekiller kullanılarak tasarlanmış bezel parçalarında parlak kesim pırlanta süslemeler yer alıyor. Bezelin uç kısmında yılan figürünün kafasını andıracak şekilde tasarlanmış parçada yer alan tek parça yakut eklemesi, kasanın etrafında yer alan ince bezelin üzerinde yer alan baton yakutlarla uyumlu bir görüntü sunuyor.

Bulgari-Serpenti-Jewellery-4.jpg Bulgari-Serpenti-Jewellery-5.jpg

Modelin kadranı da Haute Jewelry tarzıyla uyumlu şekilde pırlanta süslemeli olarak tasarlanmış. Tamamı parlak kesim pırlantalarla süslenen kadranın ışıltısı için, yeni yağmış kar kaplı yüzeyden ilham alınmış. Sadece zaman tutma fonksiyonu bulunan modelin kılıç formunda tasarlanmış kolları için mavi ton tercih edilmiş. Kadranda yer alan Bulgari yazısı için yine altından hazırlanmış bir plaka kullanılmış.

Bulgari-Serpenti-Jewellery-3.jpg

Modele hayat verecek mekanizma olarak markanın kendi üretimi olan Caliber Ref. B033 tercih edilmiş. Modelin göz kamaştıran ışıltısına eşlik etmek için satenden hazırlanan kayışın uç kısmında ise parlak kesim pırlanta taşlarla süslenmiş 18K pembe altın katlanır klipse yer verilmiş. 

Bulgari-Serpenti-Jewellery-14.jpg

Benzer İncelemeler