alexa Cartier 2021 Yenilikleri | Ballon Blanc de Cartier | Lüks Kadın Saati
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Cartier Ballon Blanc de Cartier

Cartier, 2021 yenilikleri kapsamında ürün grubuna eklediği yeni Cartier Ballon Blanc de Cartier modelleri ile, lüks kadın saati konseptini domine etmeye devam ediyor.

cartier-ballon-blanc-de-cartier-1.jpg

Cartier’in kadın saatleri konusundaki üstün başarısından ayrıca söz etmeye gerek duymuyorum. Marka için lüks kadın saati konseptinin sadece kilometre taşı değil bir noktada yaratıcısı da diyebiliriz. Kült marka, DNA’sından uzaklaşmadan tasarladığı yeni modeller ile çizgisini korumaya devam ediyor.

cartier-ballon-blanc-de-cartier-7.jpg

2020’nin karamsar hatta panik ortamını geride bırakan saat sektörü, 2021 yılına mükemmel yeniliklerle merhaba demişti. Bu markalar arasında ikonik model ailelerini yeni versiyonlarla genişleten Cartier de en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı.

Ballon Bleu de Cartier ile müthiş bir başarı yakalayan marka, benzer tasarım unsurlarını daha feminen bir kimlik ile bileklere taşıyan Ballon Blanc de Cartier modelleri ile sayfalarımıza konuk oldu.

cartier-ballon-blanc-de-cartier-2.jpg

Modellerden ilki 26mm çapında ve 7.85mm kalınlığında tasarlanmış, paslanmaz çelik bir kasa ile geliyor. Bezelinde 36 adet (0.41 ct) parlak kesim pırlantanın yer aldığı modelin saat 4 hizasında ise tek başına bulunan bir adet (0.14 ct) parlak kesim pırlanta daha yer alıyor.

cartier-ballon-blanc-de-cartier-3.jpg

Aynı tasarım dilini paylaşan diğer model ise 30mm çapında ve 8.54mm kalınlığında bir kasa ile geliyor. Paslanmaz çelik kasanın bezelinde bu sefer 43 adet (0.49 ct) parlak kesim pırlanta ve yine saat 4 hizasında tek başına (0.16 ct) parlak kesim pırlanta bulunuyor.

cartier-ballon-blanc-de-cartier-4.jpg

Stilize Romen rakam saat markörlü gri kadranların ve dana derisi lacivert deri kayışların eşlik ettiği modeller, Cartier tasarımı ve üretimi Quartz kalibreler ile hayat buluyor.

cartier-ballon-blanc-de-cartier-5.jpg cartier-ballon-blanc-de-cartier-6.jpg

Benzer İncelemeler