alexa Pasha de Cartier | Cartier | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Cartier Pasha de Cartier 41mm Chronograph

Cartier, geçtiğimiz yıl baştan aşağı yenilediği Pasha de Cartier model ailesine eklediği kronograf özellikli iki yeni versiyon ile mercek altında.

cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-1.jpg

Pasha de Cartier, ünlü markanın kült model aileleri arasında yer alıyor. Kökleri çok eskilere dayansa da markanın kataloglarına 1985 yılında eklenen model ailesi, hem 80li hem 90lı yıllara damgasını vuran özgün detaylarıyla saat dünyasının ikonik tasarımları arasındaki yerini koruyor.

cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-2.jpg cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-8.jpg

2020 yılında uzun süren sessizliğini bozan model ailesi yenilenmiş yüzü, modern zamanların gereklerine uyan teknolojik ve tasarımsal güncellemeleriyle büyük beğeni toplamıştı. Zaman içinde tıpkı eski nesil örneklerde olduğu gibi kronograf özellikli versiyonlara da kavuşan model ailesi, bugün iki varyantıyla sayfalarımıza konuk oluyor.

cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-3.jpg cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-4.jpg

Yeni model 41mm çapında ve 11.97mm yüksekliğinde tasarlanmış bir kasa ile geliyor. 18K sarı altın ve paslanmaz çelik alternatifleri ile sunulan kasaya Pasha de Cartier klasiği olan safir süslemeli kurma kolu eşlik ediyor. Altın olan model için iki adet timsah derisi kayış, paslanmaz çelik model için ise metal bilezik ve timsah derisi kayış alternatifleri bulunuyor. Yeni modeller, 47 saat güç rezervi sunan, otomatik kronograf Caliber 1904-CH MC ile hayat buluyor.

cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-5.jpg

cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-6.jpg cartier-pasha-de-cartier-41mm-chronograph-l-7.jpg

Benzer İncelemeler