alexa Chopard | Mille Miglia | GTS Power Control Bamford Edition
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Chopard Mille Miglia GTS Power Control Bamford Edition ‘Desert Racer’

Chopard, hem marka ortağı hem de zaman tutucusu olduğu ünlü İtalyan yarış organizasyonu Miile Miglia’a adadığı ürün grubuna yeni bir model ekledi. Limitli üretilen yeni model, saatlere uyguladığı modifikasyonlarla tanınan Bamford’un imzasını taşıyor.

chopard-mille-miglia-gts-power-control-bamford-edition-desert-racer-1.jpg

Bamford’un usta dokunuşları için tercih edilen model, markanın 2015 yılında ürün grubuna eklediği Mille Miglia GTS Power Control platformunu temel alıyor. Yarış otomobillerinin gösterge panelinden ilham alan tasarımı ile sadece saat meraklılarının değil klasik otomobil ve motor sporları tutkunlarının da gözdesi olan koleksiyon, yeni bir versiyon ile genişliyor.

chopard-mille-miglia-gts-power-control-bamford-edition-desert-racer-2.jpg

Yeni model 43mm çapında ve 11.43mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Ultra-hafif titanyum alaşımından üretilen mikro-kumlama yüzeyli kasanın ön yüzünde siyah zemin üzerine turuncu karakterlerden oluşan mineli bezel ve yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal cam görev yapıyor. 100 metreye kadar su basıncına dayanım sağlayan kasa, kilitli kurma kolu ve karartılmış safir kristal bölmeli arka kapağa ev sahipliği yapıyor. 

chopard-mille-miglia-gts-power-control-bamford-edition-desert-racer-3.jpg

Sportif model, yarış pistlerinden ilham alan, asfalt dokulu siyah kadran ile geliyor. İri tasarlanmış turuncu 12 ve 6 markörlerine geniş gri kolların eşlik ettiği kadranın saat 3 hizasında tarih penceresi, saat 9 hizasında ise, yarış otomobillerinin yakıt göstergesinden ilham alan, güç rezerv indikatörü bulunuyor. 

chopard-mille-miglia-gts-power-control-bamford-edition-desert-racer-4.jpg

Yeni model gücünü, Chopard 01.08-C mekanizmadan alıyor. In-house tasarlanıp üretilen COSC sertifikalı otomatik mekanizma 4Hz (28.800vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 60 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor. 

chopard-mille-miglia-gts-power-control-bamford-edition-desert-racer-5.jpg

Şık model örgü desenli siyah kauçuk kayış ve mikro-kumlama yüzeyli çelik katlanır klips ile geliyor. 50 adet ile limitli üretilen ve sadece Bamford Watch Department kanalıyla temin edilebilen model EUR 11,200 liste fiyatı ile satışa sunuluyor. 

Benzer İncelemeler