alexa Yeni Gérald Genta | Mickey Mouse Disney | Geneva Watch Days 2021 Yenilikleri
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Gérald Genta Arena Retro Mickey Mouse Disney

Bulgari, 1980li yıllara damgasını vuran Mickey Mouse Disney karakteriyle süslenmiş Gerald Genta modeline yeniden hayat veriyor. Üstelik, Gerald Genta’nın yoluna kendi başına bir marka olarak devam edeceği bilgisiyle birlikte...

gerald-genta-arena-retro-mickey-mouse-disney-1.jpg

Dünyaca ünlü saat gurusu Gerald Genta’nın marjinal tasarımlarında zirveyi temsil eden Disney karakterli modeller, 1980li yıllarda kendinden bir hayli söz ettirmişti. Genta’nın tasarladığı Retrograde çalışma prensibine sahip mekanizma ile donatılan modeller, bugün Bulgari bünyesinde görmeye alıştığımız marka tarafından bir kez daha saat severlerin beğenisine sunuluyor.

gerald-genta-arena-retro-mickey-mouse-disney-2.jpg

Gerald Genta markasını 2000 yılında satın alan Bulgari, bu ikonik modelin yeniden üretim versiyonun tanıtımında, ünlü markanın bundan sonra kendi ayakları üzerinde duracağının da bilgisini veriyor.

gerald-genta-arena-retro-mickey-mouse-disney-3.jpg

Yeni model, 41mm çapında ve 11.85mm yüksekliğinde tasarlanmış, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Modern tasarımlı kasanın her iki yüzünde de safir kristal camların yer alıyor.

gerald-genta-arena-retro-mickey-mouse-disney-4.jpg

Tıpkı eski modellerde olduğu gibi yeni modele de Retrograde özellikli mekanizma hayat veriyor. Mono-retrograde özellikli modelin kadranında Jumping Hour prensibiyle çalışan Mickey Mouse illüstrasyonu yer alıyor.

gerald-genta-arena-retro-mickey-mouse-disney-6.jpg

Gérald Genta Arena Retro Mickey Mouse Disney sadece 150 adet ile sınırlı üretiliyor.

gerald-genta-arena-retro-mickey-mouse-disney-5.jpg

Benzer İncelemeler