alexa Girard-Perregaux | Laureato | 42mm | Pink Gold | Onyx | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Girard-Perregaux Laureato 42mm Pink Gold & Onyx

Girard-Perregaux, Sport-Chic segmentindeki başarılı model ailesi Laureato 42mm koleksiyonuna pembe altın ve oniks bileşenleri ile dikkat çeken yeni bir model ekledi.

girard-perregaux-laureato-42-mm-pink-gold-onyx-1.jpg

İlk defa 1975 yılında tanıtılan Laureato, köklü markanın 2016 yılında tanıttığı limitli versiyonlarla tekrar GP kataloglarında yer bulmuş, hemen sonraki sene tanıtılan 5. nesil model ailesi ile markanın temel ürün grupları arasındaki yerini sabitlemişti. Başarılı koleksiyon best-seller alt grubu olan 42mm serisine eklenen yeni bir versiyonla genişledi.

girard-perregaux-laureato-42-mm-pink-gold-onyx-2.jpg

Yeni model, 42mm çapında ve 10.68mm yüksekliğinde tasarlanmış, modern Laureato tarzı kasa ile geliyor. 18K pembe altın malzemeden üretilen kasa, mat ağırlıklı yüzeylerin yanında şık parlak geçişlere de yer veriyor. Ön ve arka yüzünde safir kristal camların görev yaptığı sportif kasa, 50 metreye kadar su geçirmiyor.

girard-perregaux-laureato-42-mm-pink-gold-onyx-3.jpg

Modelin bir diğer ayırt edici özelliği olan kadran, derin siyah zemin rengiyle dikkat çeken oniks malzemeden üretiliyor. Markanın 2020 senesinde ünlü lüks multi-brand mağazalar zinciri Wempe için ürettiği Infinity Edition modelinden hatırladığımız kadran, 18K pembe altın bileşenlere ev sahipliği yapıyor. Siyah zemin renkli tarih diskinin de etkisiyle sade ancak çarpıcı görüntü sunan kadranda fosfor uygulaması yer almıyor.

girard-perregaux-laureato-42-mm-pink-gold-onyx-4.jpg

Girard-Perregaux Laureato 42mm Pink Gold & Onyx gücünü, in-house tasarlanıp üretilen, Caliber GP01800 mekanizmadan alıyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan zarif mekanizma tam kurulumda 54 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

girard-perregaux-laureato-42-mm-pink-gold-onyx-5.jpg

Yeni versiyona yine model ailesinden aşina olduğumuz üç parçalı bilezik eşlik ediyor. Mat ve parlak yüzeylere yer veren bileziği, üç parçalı katlanır klips tamamlıyor.

girard-perregaux-laureato-42-mm-pink-gold-onyx-6.jpg

Eylül 2022 itibarıyla satış noktalarına ulaşması planlanan model için belirlenen liste fiyatı ise CHF 51,800.

Benzer İncelemeler