alexa Laureato Absolute Gold Fever | Girard-Perregaux | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Girard-Perregaux Laureato Absolute Gold Fever

Girard-Perregaux'nun Laureato Absolute serisine en son eklenen modeli Laureato Absolute Gold Fever, konseptin cesur karakterini kullanışlı bir kronograf komplikasyonu ve pembe altının lüks dokunuşlarıyla birleştiriyor.

girard-perregaux-laureato-absolute-gold-fever-7.jpg

44mm çapında ve 14.65mm yüksekliğinde tasarlanan kasa, siyah PVD kaplamalı Grado 5 titanyum alaşımından üretiliyor. Yuvarlak ve düz hatların mükemmel bir kombinasyonu olan sportif kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal cam, arka yüzünde ise 6 minyatür vida ile kasaya sabitlenen, Laureato Absolute logolu kapak yer alıyor. Şık kasa, 300 metre gibi önemli bir su basınç değerine dayanıklı üretilmesiyle de dikkat çekiyor.

 girard-perregaux-laureato-absolute-gold-fever-1.jpg girard-perregaux-laureato-absolute-gold-fever-2.jpg

Siyah zemin üzerine 18K pembe altın bileşenlerin kullanıldığı kadran, modelin sportif karakterini öne çıkarıyor. Kalın kollar ve baton indeksler yeterli okunabilirliği sunarken, büyük GP logosu ve kontrast kronograf sayaçları ise modelin cesur duruşuna vurgu yapıyor.

 girard-perregaux-laureato-absolute-gold-fever-4.jpg

Şık modele, in-house tasarlanıp üretilen, Caliber GP03300-1058 mekanizma hayat veriyor. Otomatik Tri-Compax kronograf özellikli mekanizma, toplamda 419 parçadan oluşuyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan mekanizma, tam kurulumda 46 saatlik güç rezerv süresi sunuyor.

 girard-perregaux-laureato-absolute-gold-fever-6.jpg

Sadece 188 adet ile sınırlı üretilen modele, siyah FKM kauçuk ve kumaş efektli altın bileşenlerden oluşan özgün bir kayış eşlik ediyor. Şık kayışı bileğe, siyah PVD kaplamalı titanyumdan üretilmiş, GP imzalı katlanır klips sabitliyor.

 girard-perregaux-laureato-absolute-gold-fever-8.jpg

Model için belirlenen liste fiyatı ise CHF 14,390.

Benzer İncelemeler