alexa H82505140 | H82515130 | Scuba | Khaki Navy | Hamilton | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton Khaki Navy Scuba

Hamilton, büyük ilgi gören Khaki Navy Dive serisine iki yeni model ekledi.

hamilton-khaki-navy-scuba-1.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-2.jpg

Swatch Group çatısı altında faaliyetlerine devam eden Hamilton, bugün giriş seviye İsviçre mekanik saatleri arasında en başarılı alternatiflere yer veren markaların başında geliyor. Amerikan menşeli marka, başarılarla dolu geçmişi ve Swatch Group’un da desteğiyle, saat severlerin favori isimleri arasındaki yerini koruyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-3.jpg

Markanın beğenilen Khaki Navy Dive serisine eklenen yeni modeller, hem görünüm hem de teknik özellikler açısından markanın dalış saatleri segmentinde elini güçlendirmeye aday duruyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-4.jpg

43mm olarak tekrar boyutlandırılan paslanmaz çelik kasaya, modern zamanların vazgeçilmez materyallerinden seramikten yapılmış mineyle donatılmış, dalış bezeli eşlik ediyor. Ön yüzünde çizilmelere dayanıklı safir kristal camın görev yaptığı kasa, kilitli kurma kolunun da yardımıyla, 300 metreye kadar su geçirmiyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-5.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-6.jpg

Yeni model ile, mavi ve siyah renklerde tasarlanmış iki farklı kadran alternatifi sunuluyor. Bir Tool Watch ‘a yakışır şekilde, temiz ve net okunabilir tasarlanan kadranlarda tarih penceresi dahil herhangi bir ekstra özellik yer almıyor. Mat zemin üstünde Super-LumiNOVA dolgulu kalın kolların ve iri indekslerin görev yaptığı kadranda, 24 saat markörleri de bulunuyor. Kırmızı ok uçlu saniye göstergesi kadrana renk katarken, modelin sportif temasına da vurgu yapıyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-7.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-8.jpg

Koleksiyona Swatch Group bünyesinde tasarlanıp üretilen ETA 2824 tabanlı, Caliber H-10 mekanizma hayat veriyor. Nivachron kıl zemberekle donatılan otomatik mekanizma, tam kurulumda sağladığı 80 saatlik güç rezervi ile modelin benzer alternatifleri arasından sıyrılmasına da imkan veriyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-9.jpg

Siyah kadranlı model paslanmaz çelik bilezik ve siyah kauçuk kayış seçenekleri ile gelirken, mavi kadranlı model ise sadece paslanmaz çelik bilezik ile sunuluyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-10.jpg

Yeni modeller, EUR 945 liste fiyatları ile giriş seviye otomatik dalgıç saatleri arasına önemli birer alternatif olarak sayfalarımızda yerini alıyor.

Benzer İncelemeler