alexa Hublot 2021 Yenilikleri | Watches & Wonders 2021 Yenilikleri | Big Bang
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot 2021 Yenilikleri

Geleneksel tasarımlı modellerinin yanında ürettiği fütüristtik tasarımları ve sıra dışı materyal kullanımı ile yakından takip ettiğimiz Hublot, Watches and Wonders 2021 fuarında tanıttığı yeni modeller ile sizlerle...

Tanıtılan modellerden ilki Big Bang Integral Tourbillon Full Sapphire. Hem tasarımı hem de safir malzeme ile dikkatleri çekiyor. 43mm kasa çapına sahip modelin kasasında cilalanmış safir kristal kullanılmış. Daha önce safir kristal saat kasasına şahit olmuştuk ama bu kez beş yıllık geliştirilmenin ardından saatin bileziğinde de safir kristal malzeme kullanılmış.

hublot-big-bang-integral-tourbillon-full-sapphire-1.jpg hublot-big-bang-integral-tourbillon-full-sapphire-2.jpg

Caliber HUB6035 otomatik Tourbillon mekanizmanın hayat verdiği model, 30 adet ile limitli ve $422.000 fiyat (ABD listesi) ile sunuluyor.

hublot-big-bang-integral-tourbillon-full-sapphire-3.jpg

Tanıtılan ikinci model Big Bang Sang Bleu II. Safir kristal malzeme sizin için uygun değilse belki seramik malzeme hoşunuza gider. Geçtiğimiz sene tanıtılan Sang Bleu II Black Ceramic modeli, yeni renkleri ile bu sene de koleksiyondaki yerini alıyor. Her bir rengi 200 adet ile limitli olan modeller $27.300 fiyat (ABD listesi) ile sunuluyor.

hublot-big-bang-sang-bleu-ii-1.jpg

hublot-big-bang-sang-bleu-ii-2.jpg hublot-big-bang-sang-bleu-ii-3.jpg

Üçüncü yenilik yine Big Bang kasası içerisinde geliyor. 42mm kasa çapına sahip model sarı seramik kasa malzemesi ve tamamlayıcı sarı silikon kordon ile sunuluyor.

hublot-big-bang-unico-yellow-magic-1.jpg hublot-big-bang-unico-yellow-magic-2.jpg

Son modelimiz yine Big Bang kasası içerisinde ama biraz daha parlak versiyonu. Big Bang Integral Tourbillon High Jeleler 18K beyaz altın kasa üzerinde 484 baget kesim pırlantaya ev sahipliği yapıyor. Caliber HUB6035 mekanizmanın görev yaptığı model $685.000 fiyat (ABD listesi) etiketine sahip.

hublot-big-bang-integral-tourbillon-high-jewellery-1.jpg hublot-big-bang-integral-tourbillon-high-jewellery-2.jpg

İlerleyen güncelde 2021 Hublot modellerinin detaylı incelemeleri için www.horobox.com web sitesi ve Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Benzer İncelemeler