alexa Hublot 2022 Yenilikler | LVMH Watch Week 2021 Yenilikler | Hublot Big Bang
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot 2022 Yeni Modeller

HublotLVMH Watch Week 2022 kapsamında, yeni modellerini saat severlerin beğenisine sundu.

Big Bang Integral Time Only

Yeni modeller arasında şüphesiz en çok dikkat çekenlerden biri 40mm Big Bang Integral Time Only oldu. Big Bang konseptinin ilk üç-kollu modeli olan yeni versiyona dair detaylara geçelim... Yeni model, 40mm çapında ve 9.25mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Kağıt üzerinde gayet konforlu ebatlar sunan kasanın her iki yüzünde de safir kristal camlar yer alıyor. Big Bang Integral Time Only’nin şık kasası, 100 metreye kadar su geçirmiyor. Sportif kasa titanyum, 18K sarı altın ve siyah seramik (250 adet ile limitli) seçenekleri ile satışa sunuluyor.

hublot-big-bang-integral-time-only-1.jpg hublot-big-bang-integral-time-only-2.jpg

Kasa materyaline uygun bileşenlerle donatılan kadranlar iskelet tarzı tasarımlarıyla modelin modern ve sportif karakterine vurgu yapıyor.

hublot-big-bang-integral-time-only-3.jpg

Tam kurulumda 50 saate kadar güç rezerv süresi sunabilen otomatik Caliber MHUB1710 ile hayat bulan modellere, kasa ile aynı materyalden üretilmiş entegre bilezikler eşlik ediyor.

hublot-big-bang-integral-time-only-4.jpg

Big Bang Sang Bleu II

Markanın tanıttığı yenilikler arasında, yeni bir Big Bang Sang Bleu II serisi de yer alıyor. Markanın uzun soluklu ortağı Maxine Plescia-Buchi ile birlikte tasarlanan yeni seri, üç farklı versiyonla sunuluyor. Her biri limitli üretilen modeller, markanın patentli altın alaşımı Magic Gold ve yeşil seramik malzemelerden üretiliyor. 45mm x 16.5mm boyutlarında tasarlanan kasalar, model ailesinin imza tasarım detaylarına uygun hazırlanmış kadranlara ev sahipliği yapıyor.

hublot-big-bang-unico-sang-bleu-ii-1.jpg

hublot-big-bang-unico-sang-bleu-ii-2.jpg hublot-big-bang-unico-sang-bleu-ii-3.jpg

Yeni modeller gücünü, otomatik Flyback kronograf özellikli, Caliber HUB1240.MXM mekanizmadan alıyor. In-house tasarlanıp üretilen mekanizma, tam kurulumda 72 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

hublot-big-bang-unico-sang-bleu-ii-4.jpg

100 metreye kadar su geçirmeyen modellere siyah ve yeşil renk seçenekleri bulunan kauçuk kayış ve Hublot imzalı katlanır klipsler eşlik ediyor.

hublot-big-bang-unico-sang-bleu-ii-5.jpg

Big Bang Unico Golf Orange Carbon

Yeni modeller arasında yer alan Big Bang Unico Golf Orange Carbon, markanın Art of Fusion mottosuna vurgu yapan detaylar içeriyor. Sadece 100 adet ile limitli üretilen model, karbon-fiber ve turuncu renkli Texalium malzemeden üretilmiş kasa ile geliyor. Mat siyah iskelet kadranın eşlik ettiği sportif kasa, 100 metreye kadar su geçirmiyor.

hublot-big-bang-unico-golf-orange-carbon-1.jpg hublot-big-bang-unico-golf-orange-carbon-2.jpg

Yeni model gücünü, tam kurulumda 72 saat güç rezerv süresi sunan Caliber MHUB1580 mekanizmadan alıyor. In-house tasarlanıp üretilen otomatik mekanizma, zaman ve tarih fonksiyonlarına ek olarak, Golf oyuncularına yönelik geliştirilen golf deliği ve atış bilgileri özelliklerine de yer veriyor.

hublot-big-bang-unico-golf-orange-carbon-3.jpg

Sportif modele turuncu detaylı kauçuk kayış ve Hublot imzalı katlanır klips eşlik ediyor.

hublot-big-bang-unico-golf-orange-carbon-4.jpg hublot-big-bang-unico-golf-orange-carbon-5.jpg

Big Bang One Click

Hublot ebat konusundaki çeşitliliğini, Big Bang One Click koleksiyonuna eklediği yeni versiyonlarla güçlendiriyor. Adını sunduğu hızlı kayış değiştirme özelliğinden alan model ailesi, sadece kayış alternatifleri ile değil, pırlanta eklemeli versiyonlarıyla da oldukça geniş bir ürün grubu olarak markanın kataloglarında yer alıyor.

hublot-big-bang-one-click-1.jpg hublot-big-bang-one-click-2.jpg

33, 39 ve 42mm seçenekleri bulunan model ailesi, paslanmaz çelik ve altın kasa opsiyonları il geliyor. Zaman ve tarih özellikleri bulunan modeller gücünü, tam kurulumda 40 saate kadar güç rezerv süresi sunabilen otomatik Caliber MHUB1120 mekanizmadan alıyor.

hublot-big-bang-one-click-3.jpg hublot-big-bang-one-click-4.jpg

Sarı Altın Yeni Modeller

Kauçuk kayış konseptini altın malzemeyle yani bir nevi lüks saatçilikle tanıştıran isim olan Hublot, LVMG Watch Week 2022 bünyesinde tanıttığı 18K sarı altın modelleriyle bu konudaki öncü konumuna vurgu yapmayı da ihmal etmiyor. Son yıllarda patentli altın alaşımları Magic Gold ve King Gold kullandığı modellere gündeme gelen marka, bu sene Big Bang Integral Time Only, Big Bang Unico, Big Bang Integral, Classic Fusion Chronograph ve Spirit of Big Bang ürün gruplarına 18K sarı altın versiyonlar ekliyor.

hublot-2022-novelties-1.jpg hublot-2022-novelties-2.jpg

hublot-2022-novelties-3.jpg hublot-2022-novelties-4.jpg

Benzer İncelemeler