alexa 441.CY.471Y.RX | Unico Yellow Magic | Big Bang | Hublot | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Big Bang Unico Yellow Magic (Ref. 441.CY.471Y.RX)

Hublot, modern ve alternatif malzemeler konusundaki uzmanlığını, canlı sari rengiyle dikkat çeken seramik malzemeden üretilmiş Big Bang Unico Yellow Magic ile pekiştiriyor.

441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-3.jpg 441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-4.jpg

Hublot, gelişmiş malzemelerden oluşan "Art of Fusion" felsefesine ve cesur ultramodern tasarım anlayışına uygun olarak, uzun zamandır ileri teknoloji ürünü alaşım ve materyallerin kullanımında lider konumunu koruyor. Ünlü marka, Watches & Wonders 2021 fuarı kapsamında tanıttığı yeniliklerde de bu alternatif ve innovatif malzemelerin kullanıldığı modellere yer vermişti. İşte her şeye rağmen kaybetmediğimiz yaşama sevincini ve yaklaşan yazı çağrıştıran capcanlı sarı tonuyla Hublot Big Bang Unico Yellow Magic Ceramic sizlerle...

Modern Big Bang platformunda tasarlanan kasa, 42mm çapında tasarlanmış. Kasanın üretiminde, Ar&Ge çalışması tam dört yıl süren parlak sarı seramik alaşımı kullanılmış. 1350 HV sertlik derecesiyle (yaygın kasa seramiklerinin 1200 HV'sinin aksine) geleneksel seramik alaşımlarından daha fazla çizilme direnci sunan kasaya, mat siyah kurma kolu, kronograf butonları ve bezel vidaları eşlik ediyor. Kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal camlar görev yapıyor. Dikkat çekici ana rengi ve dengeli kontrast detayları ile sportif bir duruş sergileyen kasa, 100 metreye kadar su geçirmiyor.

441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-5.jpg 441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-7.jpg

Modelin iskelet tarzında tasarlanan kadranı da yine sarı/siyah kontrast tonlara yer veriyor. Rakam ve indeks markörlerin yanı sıra iskelet kolların ve kronograf sayaçlarının da sarı tasarlandığı kadran, karmaşık yapısına rağmen okunabilirlikten de feragat etmiyor.

441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-1.jpg 441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-2.jpg

Sadece 250 adet ile limitli üretilen modele, 72 saat/3 gün güç rezervi sunan, otomatik kronograf Caliber HUB1280 UNICO mekanizma hayat veriyor. Yeni modele siyah astarlı sarı kauçuk kayış ve siyah seramik/siyah PVD kaplama titanyum malzemelerden oluşan katlanır klips eşlik ediyor. Model için belirlenen liste fiyatı ise EUR 25,900.

441-cy-471y-rx-hublot-big-bang-unico-yellow-magic-6.jpg

Benzer İncelemeler