alexa Hublot | Classic Fusion | Tourbillon | Orlinski | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Classic Fusion Tourbillon Orlinski Yellow Magic & Sky Blue

Çağdaş pop kültürünün derinlerine kök salmış olan Hublot, modern sanatın renkli simalarından Richard Orlinski ile yürüttüğü marka ortaklığını iki yeni model ile devam ettiriyor. Sanatçının imza çizgilerini taşıyan modeller, canlı renkleri kadar Tourbillon özellikleri ile de dikkat çekiyor.

hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-1.jpg

Yeni koleksiyonda, Yellow Magic ve Sky Blue olmak üzere, iki edisyon yer alıyor. Her biri 30'ar adetle sınırlı modellere gelin, yakından bakalım.

hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-2.jpg hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-3.jpg

Yeni modeller, 45mm çapında ve 10.6mm yüksekliğinde tasarlanmış kasalar ile geliyor. Yoğun faset kullanımı ile sanatçının klasikleşmiş tarzını bileklere taşıyan kasalar, sarı (Yellow Magic) ve açık mavi (Sky Blue) renklerinde, parlak seramik malzemeden üretiliyor. Her iki yüzünde de yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal camların görev yaptığı şık kasalar, 30 metre su basıncına dayanım sunuyor.

hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-4.jpg hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-5.jpg 

Her iki model de, Orlinski’nin modern çizgileri ile uyumlu, iskelet tarzı kadranlara ev sahipliği yapıyor. Sarı veya gümüş rengi kolların ve indekslerin görev yaptığı kadranların saat 6 yönünde Tourbillon özellikli eşapman, saat 9 yönünde ise güç rezerv göstergesi yer alıyor. 

hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-6.jpg

Yeni modellerin içerisinde, Caliber HUB6021 görev yapıyor. 183 parçalı/25 taşlı elden kurmalı mekanizma, zaman tutma özelliğinin yanı sıra güç rezerv göstergesi ve 1 dakikalık Tourbillon fonksiyonlarına da yer veriyor. Kasanın her iki yüzünde yer alan safir kristal camlar ve iskelet tarzı mimarisi sayesinde tüm güzelliği gözler önüne serilen kalibre, tam kurulumda sunduğu 115 saatlik güç rezerv süresi ile de göz dolduruyor.

hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-7.jpg

Sportif modellere, kasaların göz alıcı renklerine uygun tasarlanmış, kauçuk kayışlar eşlik ediyor. Kayışların uç kısmında ise Hublot imzalı katlanır tokalar görev yapıyor. 

hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-8.jpg hublot-classic-fusion-tourbillon-orlinski-yellow-magic-sky-blue-9.jpg

Yeni modeller, CHF 90.000 fiyat etiketi taşıyor. 

Benzer İncelemeler