alexa Kerem Bürsin | Hublot | Ferrari | Quadran Boutique | D Saat
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Ferrari İş Birliğinin Türkiye Ayağı Ünlü Oyuncu Kerem Bürsin’in Katılımı İle Gerçekleşti

Hublot-logo.png

Ferrari’nin 70. Yılı olması nedeniyle dünyanın birçok şehrinde Ferrari-Hublot ortak etkinliklerine şahit olmuştuk. Bu etkinliklerin Türkiye ayağı ise, geçtiğimiz hafta sonu Hublot Butik’in de bünyesinde yer aldığı İstinye Park AVM’ de gerçekleşti.

hublot-ferrari-istanbul-event-7.jpg

Ferrari ve Hublot marka ortaklığından ortaya çıkan çok başarılı saat modelleri olduğunu biliyoruz ancak geçtiğimiz sene Baselworld fuarında saatseverlerin beğenisine sunulan Hublot Techframe Ferrari 70 Years Tourbillon Chronograph modeli için, bu ortaklığın en rafine ürünü desek abartmış olmayız. 

Efsanevi spor otomobil markasının 70. Yılı olması itibarıyla farklı bir anlam daha kazanan bu iş birliği dünyanın pek çok önemli noktasında çeşitli etkinliklerle kutlanmıştı. Ülkemizde Doğuş Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Saat tarafından temsil edilen ünlü saat üreticisi, marka ortağı Ferrari’yi Türkiye’de de yalnız bırakmadı. Hublot Butik’in de içerisinde yer aldığı İstinye Park AVM’ de gerçekleşen etkinlikte, alışveriş merkezinin farklı noktalarına yerleştirilen Ferrari otomobiller misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

hublot-ferrari-istanbul-event-4.jpg

hublot-ferrari-istanbul-event-2.jpg hublot-ferrari-istanbul-event-5.jpg

hublot-ferrari-istanbul-event-3.jpg

Son yılların TV dünyasına armağan ettiği genç yeteneklerden Kerem Bursin’in katılımıyla renklenen etkinlik boyunca saat ve otomobil tutkunları keyifli anlar yaşadı.

hublot-ferrari-istanbul-event-8.jpg hublot-ferrari-istanbul-event-1.jpg

hublot-ferrari-istanbul-event-6.jpg

Hublot İstanbul ekibine misafirperverlikleri ve emekleri için teşekkürlerimizi iletiyor, ilerleyen günlerde gerçekleşecek Hublot etkinlikleri için Horobox.com’dan ayrılmayın diyoruz.
Benzer İncelemeler