alexa Hublot | Spirit Of Big Bang | Essential | Grey
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Spirit Of Big Bang Essential Grey Reference: 642.NX.0110.NR.HEC23

Farklı isimlerle yaptığı iş birlikleri kadar kullandığı alternatif ve yeni nesil materyallerle de saat dünyasının özgün isimleri arasında yer alan Hublot, Spirit of Big Bang ürün grubuna gri temalı yeni bir model ekledi. 

hublot-spirit-of-big-bang-essential-grey-1.jpg

Yeni model, Tonneau (fıçı) tarzına yakın kasa tasarımıyla bilinen Spirit of Big Bang ürün grubunda yer alıyor. 42mm çapında ve 14.10mm yüksekliğinde tasarlanan şık kasa, modelin genelinde kendini hissettiren gri temaya uygun şekilde, ultra-hafif titanyum alaşımından üretiliyor. Mat ve parlak yüzeylerin birlikte yer aldığı sportif kasa, yoğun faset kullanımı ile öne çıkıyor. Ön yüzünde markanın sembol detayları arasında yer alan H vidalarla kasaya sabitlenen bezel bulunuyor. Ön ve arka yüzünde safir kristal camların görev yaptığı kasa, 100 metre su basıncına dayanım sunuyor.

hublot-spirit-of-big-bang-essential-grey-2.jpg

Şık modele, safir kristalden üretilmiş bir kadran eşlik ediyor. İskelet formuyla dikkat çeken mekanizmayı gözler önüne seren kadranda aplik indeksler ve kılıç tarzı kollar yer alıyor. Tri-Compax kronograf dizilimli kadranda bir de tarih göstergesi bulunuyor.

hublot-spirit-of-big-bang-essential-grey-3.jpg

Yeni model gücünü, Caliber HUB4700 mekanizmadan alıyor. 31 taşlı/278 bileşenli otomatik mekanizma, kolon çarklı kronograf ve tarih fonksiyonlarına yer veriyor. 5Hz (36.000vph) frekansında salınım yapan Hi-Beat mekanizma, tam kurulunda 50 saate kadar güç rezerv süresi sunabiliyor. 

hublot-spirit-of-big-bang-essential-grey-4.jpg

Sportif model, siyah seramik katlanır toka ile bileğe sabitlenen kauçuk ve tekstil kayışlarla geliyor.

hublot-spirit-of-big-bang-essential-grey-5.jpg

Sadece 100 adet ile limitli üretilen ve yalnızca markanın çevrimiçi butiğinde satışa sunulan model, CHF 22,900 fiyat etiketi taşıyor.

Benzer İncelemeler