alexa H02464 | H02593 | Flow | HYT | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Işığın Oyunu: Yeni HYT FLOW

Yeni HYT FLOW modelleri mekanikle elektroniği bir araya getiriyor, lüks saatçiliğe aydınlanma çağını yaşatıyor.

the-new-hyt-flow-1.jpg the-new-hyt-flow-2.jpg

Işığın nereden geldiğini bilmek güzel, nereyi aydınlattığını bilmek daha iyidir. FLOW saatleriyle HYT, mekanik saatçiliği aydınlanma çağına taşıyor. Mekanik, elektroniğin beklenmedik katalizörü olarak modellerdeki yerini alıyor ve kullanıcının isteğini üzerine ışık üreten tescilli yeni bir komplikasyonla karşımıza çıkıyor.

the-new-hyt-flow-3.jpg the-new-hyt-flow-4.jpg

HYT FLOW modelleri, markanın çağdaş düzende yankı uyandıracak yenilik arzunu ve arayışını yansıtıyor. Butonla tetiklenen, özel olarak geliştirilmiş bir mikro jeneratör, modellere yerleştirilen 8 veya 13 LED’i etkinleştirmek için enerjiyi depoluyor ve dağıtıyor. Bu enerji, doğal bir dalgayı taklit ederek, kadran boyunca gözle görülür şekilde ışık yayıyor. Koleksiyonun iki modeli, HYT FLOW Black Fluid ve FLOW Blue Fluid, yayılan ışıkla farklı oyunlar oynuyor.

the-new-hyt-flow-5.jpg

FLOW Blue Fluid (Ref. H02464), 73 adet baget kesim 1.7 karatlık pırlantadan oluşan bombesi ve altındaki 13 LED’den türetilen ritimlerle ışık dansı yaratıyor, inovasyonu güzellikle buluşturuyor. Diğer model, FLOW Black Fluid (Ref. H02593), sonsuzluk kavramını konikleştirilmiş girdap şekli aracılığıyla ele alıyor. Yan açıklık, 8 LED’in yaydığı ışığı körüklere doğru iletiyor.

the-new-hyt-flow-6.jpg

Modellerin her ikisi de 51mm çapında paslanmaz çelik kasayla sunuluyor. Safir kristal cam bölmeli, vidalı arka kapakta “one of twenty-five” yazıyı yer alıyor. Işık butonu da ayar koluyla aynı tarafta konumlandırılmış. Kasa, 30 metreye kadar su basıncına dayanıklılık gösteriyor.

the-new-hyt-flow-7.jpg

FLOW modellerini elden kurmalı mekanizma çalıştırıyor ve tam kurulumda 65 saatlik güç rezervi sağlıyor.

the-new-hyt-flow-8.jpg

H02464, turuncu kauçuk kayış, titanyum toka, 149.000 CHF fiyat etiketi; H02593, kırmızı kauçuk kayış, titanyum toka ve 79.000 CHF fiyat etiketiyle saatseverlerle buluşuyor. Her iki modelden de yalnızca 25 adet bulunuyor.

the-new-hyt-flow-9.jpg

Benzer İncelemeler