alexa IWC | Big Pilots Watch | TOP GUN Lake Tahoe | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Big Pilots Watch Perpetual Calendar TOP GUN Lake Tahoe Ref. IW503008

IWC, best-seller ürün gruplarından Pilot’s Watch koleksiyonunun bayrak gemisi model ailesi Big Pilots Watch Perpetual Calendar’ı, beyaz seramik ile buluşturuyor.

İlk başta, 7 dünya şampiyonluğu bulunan ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’ın bileğinde gördüğümüz model, benzersiz beyaz tonuyla dikkatleri üzerine topluyor.

iwc-big-pilots-watch-perpetual-calendar-top-gun-lake-tahoe-1.jpg

Yeni model, 46.5mm çapında ve 15.5mm yüksekliğinde tasarlanmış, klasik IWC Big Pilots Watch Perpetual Calendar tarzı kasa ile geliyor. Bembeyaz seramik alaşımından imal edilen kasanın ön yüzünde, ani basınç düşmelerine dayanıklı, yansıma önleyici kaplamaya sahip ve çizilmelere direnç gösteren bombeli safir kristal cam yer alıyor. 6 bar/60m su geçirmezlik sunan kasaya IWC imzalı ve kilitli kurma kolu eşlik ediyor. 

iwc-big-pilots-watch-perpetual-calendar-top-gun-lake-tahoe-2.jpg

Etkileyici model, beyaz tema ile kontrast tasarlanmış, siyah bir kadrana ev sahipliği yapıyor. Fosforlu kolların ve indekslerin eşlik ettiği kadrandan gün, tarih, ay, dört basamaklı gösterge şeklinde yıl, kuzey ve güney yarım küre için ay fazı gibi bilgilerin yanı sıra 7 günlük güç rezerv süresinin durumu da takip edilebiliyor.

iwc-big-pilots-watch-perpetual-calendar-top-gun-lake-tahoe-3.jpg

Diğer versiyonlarda olduğu gibi, markanın kendi tasarımı olan, 7 gün güç rezervli ve sürekli takvim özellikli otomatik Caliber 52615 ile hayat bulan modeli, temaya uygun tasarlanmış ve IWC imzalı katlanır tokanın eşlik ettiği beyaz kauçuk kayış tamamlıyor.

iwc-big-pilots-watch-perpetual-calendar-top-gun-lake-tahoe-4.jpg

Temmuz 2023 itibarıyla butiklere ve satış noktalarına ulaşması planlanan model için belirlenen liste fiyatı ise EUR 43.700

Benzer İncelemeler