alexa IWC | Portofino | Chronograph | 39 | Ref. IW391502
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Portofino Chronograph 39 Ref. IW391502

IWC’nin zarif model ailesi Portofino Chronograph tek ton kadran ve in-house mekanizma gibi önemli güncellemeler içeren yeni bir model ile saat severleri selamlıyor.

iwc-Portofino-Chronograph-39-1.jpg

Ünlü markanın 1984 yılından bu yana ana ürün grupları arasında yer alan Portofino, sade ve ağırbaşlı tasarım unsurlarının yanı sıra muhtelif kasa boyutlar ile de kadın/erkek birçok saat tutkununun favorileri arasında yer alıyor. Model ailesinin kronograf özellikli alt grubunda yer alan Portofino Chronograph 39 bugün ince dokunuşlarla güncellenmiş yeni bir modele merhaba diyor.

iwc-Portofino-Chronograph-39-2.jpg

39mm çapında ve 13mm yüksekliğinde tasarlanan zarif kasa, artık safir kristal cam bölmeli bir kapakla geliyor. Parlak yüzey formu ve yumuşak hatlarıyla dikkat çeken kasa, paslanmaz çelikten üretiliyor. IWC imzalı kurma kolu ve bir çift piston tarzı kronograf butonunun eşlik ettiği şık kasa, 50 metre su basıncına dayanıklı üretiliyor. 

iwc-Portofino-Chronograph-39-3.jpg

Yeni modelin kadranı geçen yıl tanıtılan model ile aynı zemin rengine sahip olsa da, artık altın yerine rodyum kaplama bileşenlere ev sahipliği yapıyor. Çubuk indeksler ve yaprak tarzı kollarla donatılan kadran, saat 12 ve 6 hizalarına yerleştirilmiş stilize Romen rakamı indekslerle zarafetini perçinliyor.

iwc-Portofino-Chronograph-39-4.jpg

Bir diğer önemli değişiklik de mekanizma kısmında karşımıza çıkıyor. Ref: IW391502 gücünü Caliber 69355 mekanizmadan alıyor. ValFleurier imzasını taşıyan manüfaktür mekanizma, entegre kolon çarklı kronograf özelliğine ev sahipliği yapıyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan otomatik mekanizma, tam kurulumda 46 saat güç rezerv süresi sunuyor.

iwc-Portofino-Chronograph-39-5.jpg

Önemli bir güncelleme de bizleri kayış kısmında selamlıyor. Çelik katlanır klipsin eşlik ettiği dana derisi bej kayış, markanın hızlı kayış değiştirme sistemine uygun tasarımı ile pratik bir tecrübe vadediyor. 

iwc-Portofino-Chronograph-39-6.jpg

Standart model olarak koleksiyona eklenen IWC Portofino Chronograph 39 Ref: IW391502 için belirlenen liste fiyatı ise EUR 7,350.

Benzer İncelemeler