alexa IWC | Portugieser | Chronograph | 3716 | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Portugieser Chronograph 3716 – Yeni Kauçuk Kayış Seçenekleri

IWC, ikonik Portugieser Chronograph 3716 model ailesine yepyeni kauçuk kordonlarla renk katıyor.

iwc-portugieser-chronograph-3716-1.jpg

Markanın açık ara en klasik model aileleri arasında yer alan ürün grubu, Ref. 3176 ile koleksiyonun ikinci neslini temsil ediyor. Timsah derisi kayışların yanında metal bilezik seçenekleri ile de saat severlerin beğenisine sunulan koleksiyon, yakın zamanda aileye katılan Portugieser Chronograph Blue Panda ile tekrar dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Şık model, koleksiyonun tarihinde ilk defa kauçuk (mavi renkte) bir kayış ile donatılmıştı. Sportif duruşuyla saat tutkunlarından tam puan alan modelin başarısına duyarsız kalmayan köklü marka, aynı koleksiyona tam sekiz farklı renkten oluşan yepyeni kauçuk kayışlar ekledi. 

iwc-portugieser-chronograph-3716-2.jpg

Yeni kayışların tamamladığı Ref. 3176 modellerine dair bilgiler ise şöyle;

41mm x 13.1mm boyutlarında tasarlanan kasalar paslanmaz çelik ve 18K pembe altın seçenekleri ile sunuluyor. Mat ve parlak hatların birlikte kullanıldığı 30M su basıncına dayanıklı tasarlanan kasaların her iki yüzünde de safir kristal camlar görev yapıyor. Kadran seçenekleri arasında antrasit, gümüş, yeşil, mavi ve bordo yer alırken, tüm modeller gücünü 46 saat güç rezervli otomatik Caliber 69355 mekanizmadan alıyor.

iwc-portugieser-chronograph-3716-3.jpg

Dokulu kauçuktan üretilen kayışların ise zeytin, yeşil, kahverengi, mavi, mor, bordo, siyah ve beyaz renkleri bulunuyor. Markanın web sitesinden, butiklerinden ve yetkili perakende ortaklarından aksesuar olarak temin edilebilen kayışların fiyatları ise standart tip toka ile CHF 320, tokasız EUR 220.

iwc-portugieser-chronograph-3716-4.jpg

Benzer İncelemeler