alexa Jacob & Co | Gotham City | Batman | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Jacob & Co Gotham City Batman

 Jacob & Co, Warner Bros Tüketici Ürünleri ve DC ile ortaklıklarının ilk limitli üretim modelini tanıttı. Yeni model, Bruce Wayne’in iki farklı kimliğinde gönderme yapan iki versiyon olarak sunuluyor.

The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-1.jpg

45.5mm çapında ve 17.2mm yüksekliğinde tasarlanan görkemli kasa, mat siyah DLC kaplamalı titanyum ve 18K pembe altın alternatifleri ile sunuluyor. Ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristalin görev yaptığı kasanın arka yüzünde ise safir veya lazer işlemeli safir kristal camlara sahip kapak bulunuyor.  Kauçuk o-ringle çevrelenen kurma kolunun üzerinde lake Batman logosu göze çarpıyor.

The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-2.jpg

Yeni modele, parlatılmış ve pahlanmış, sarı Neoralithe çevreli yarasa figürlü plakayla süslenmiş siyah oniks kadran eşlik ediyor. Şık kadranda siyah PVD veya pembe altın kaplamalı, askılanmış indeksler ve kılıç tarzı kollar görev yapıyor. 

The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-4.jpg The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-3.jpg

Koleksiyona, marka bünyesinde tasarlanıp üretilmiş, Jacob & Co Calibre JCFM10 güç veriyor. Elden kurmalı mekanizma, 56 taşlı/382 bileşenden oluşuyor. 3Hz/21.600vph frekansında çalışan kalibre tam kurulumda 48 saate kadar güç rezervi sunuyor. Mekanizmanın bünyesinde, ikiz konumlandırılmış, üç eksenli ve sıralı, uçan Tourbillon eşapmanlar görev yapıyor. İç içe yerleştirilmiş eksenler sırasıyla bir tam dönüşü, 24-48-180 saniyede tamamlıyor. Saat ve dakika fonksiyonları bulunan mekanizma, ek olarak güç rezerv göstergesine de ev sahipliği yapıyor. 

The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-5.jpg The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-6.jpg

Şık modellere sarı detaylı siyah kauçuk kayış eşlik ediyor. Modeller bileğe, siyah DLC kaplamalı titanyum veya 18K pembe altın katlanır toka ile sabitleniyor. 

Yeni modellere dair referans bilgileri ise şöyle;

The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-7.jpg

DC100.11.AA.AA.A - black DLC - 36 pieces

The-Dark-Knights-New-Jacob-Co-Gotham-City-8.jpg

DC100.40.AA.AA.A - rose gold - 36 pieces

Benzer İncelemeler