alexa 03.9200.670/03.MI001 | Midnight | Defy | Zenith | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Kozmos Rüyası: Zenith Defy Midnight

Defy Midnight ile gözlerinizi açın ve yıldızlara ulaşın.

zenith-defy-midnight-1.jpg zenith-defy-midnight-2.jpg

İnsan nasıl yaşar? Umut ederek, hayal kurarak... Tutkunuzu, hırsınızı alevlendiren nedir? Bir hedef belirlemek ve o yolda bazen tökezleyerek bazen koşarak bazen düşerek ama durmadan, vazgeçmeden yürümek... Peki, bütün bunları yaparken, yani hayal kurarken, hedef belirlerken nelerden ilham alırsınız? Yağmuru izlemekten mi, doğanın kollarında kaybolmaktan mı? Çocukluğumdan beri beni en çok heyecanlandıran, geceleri gökyüzünü seyre dalmak oldu hep. Siz de benim gibi yıldızları izlemekten inanılmaz haz duyuyor ve hayallerinizi o yıldızlar altında büyütüyorsanız Zenith’in kozmostan ilham alan yeni koleksiyonu Defy Midnight, kadrana her baktığınızda tutkunuzu alevlendirerek sizi yıldızlara ulaştıracak demektir.

zenith-defy-midnight-3.jpg zenith-defy-midnight-4.jpg

Zenith’in yepyeni koleksiyonu Defy Midnight, Ocak ayında Dubai’de gerçekleştirilen LVMH Group Dubai Watch Week’te saatseverlerle buluştu. Parlak mavi, gri ve kahverengi kadran seçenekleriyle sunulan Zenith Defy Midnight modellerinde, markör olarak elmas kesim pırlantalar görev alıyorken kimi modellerin bezelini de yine pırlantalar süslüyor. Geceleri sonsuz ufuk çizgisi üzerine uzanan uzayın enginliğinin ve yıldızların ışığının betimlendiği saatler, saatin kaç olduğunu görmeden tekrar tekrar kadrana bakmanıza neden olacak ahenge sahip. Markanın fasetli amblemi, kadran üzerine resmedilen karanlık gökyüzündeki en yüksek ve parlak noktayı oluşturuyor. Bu manzarayı da kimi karanlıkta kimi aydınlıkta ışıldayan farklı boyutlardaki yıldızlar tamamlıyor. Zenith Defy Midnight modellerinde zamanı, rodyum kaplamalı, fasetli, Super-LumiNova dolgulu kollar gösteriyor. Tarih penceresi saat 3 konumunda yer alıyor.

zenith-defy-midnight-11.jpg zenith-defy-midnight-12.jpg

Gökyüzü temalı Defy Midnight’ların hepsi 36mm çapında paslanmaz çelik kasayla kadınlara sunuluyor. Bu tasarım ve kombinasyon sayesinde Midnight, hem özel günlerde hem de günlük koşuşturmada size rahatlıkla eşlik edebilir. Siz de benim gibi mekanizma izlemekten hoşlanıyorsanız, safir kristal cam bölmeli arka kapak sayesinde bu zevki yaşamaya nail oluyorsunuz. Her iki tarafında da yansıma önleyici kaplama bulunan cam sayesinde, elinizi uzatsanız yıldızlara dokunabilecekmişsiniz hissine kapılıyorsunuz. Ayrıca modeller, 100 metreye kadar su basıncına dayanıklılık gösteriyor.

zenith-defy-midnight-5.jpg zenith-defy-midnight-6.jpg

Zenith Defy Midnight’ı, otomatik mekanizma Elite 670 çalıştırıyor ve tam kurulumda minimum 50 saatlik güç rezervi sağlıyor.

zenith-defy-midnight-7.jpg

Kullanıcı dostu marka, kolaylıkla değiştirilebilen bilezik ve kayışlarla saat sahibine geniş çeşitlilik sunuyor ve saatin farklı görünümlere, durumlara uyum sağlamasına imkân veriyor. Entegre paslanmaz çelik bileziğin yanı sıra içi kauçuk, renkli saten ve deri kayışlar, hızlı değişim mekanizması sayesinde kullanıcı tarafından rahatlıkla değiştirilebiliyor. Tüm Defy Midnight saatler, üç renkli kayışın ve değiştirilebilir bir tokanın yer aldığı özel kutusuyla sahibine sunuluyor.

zenith-defy-midnight-10.jpg zenith-defy-midnight-9.jpg

Benzer İncelemeler