alexa MB&F | Legacy Machine | Perpetual Evo Titanium | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MB&F Legacy Machine Perpetual Evo Titanium

MB&F, Legacy Machine EVO modelinin Grado 5 titanyum kasalı ve yeşil kadranlı yeni bir versiyonunu tanıttı.

mb-f-legacy-machine-perpetual-evo-titanium-1.jpg mb-f-legacy-machine-perpetual-evo-titanium-2.jpg

Yeni model, önceki versiyonda olduğu gibi, 44mm çapında ve 17.5mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Bir önceki modelde zirkonyumdan üretilen kasa için bu sefer, ultra-hafif ve dayanıklı, Grado 5 titanyum alaşımı kullanılıyor. Mat ve parlak yüzeylerin birlikte kullanıldığı kasanın her iki yüzünde de, yansıma önleyici kaplamaya sahip, safir kristal camlar yer alıyor. 80 metreye kadar su basıncına dayanıklı tasarlanan kasaya, kilitli kurma kolu ve, sürekli takvim fonksiyonunu ayarlamada kullanılan, bir çift buton eşlik ediyor.

Open-worked tarzı tasarlanan kadranı zemini, zümrüt yeşil renk tonu ile dikkat çekiyor. Merkeze yerleştirilmiş balans düzeneği ile standart tasarımlardan hemen ayrılan kadran, havada asılı gibi duran dört alt kadrana ev sahipliği yapıyor. Zaman, saat 12 konumundaki en büyük alt-kadrandan okunuyor. Diğer üç sayaç ise gün, tarih ve ay fonksiyonlarını gösteriyor. Saat 5 hizasındaki göstergeden güç rezerv süresi, saat 7 konumundaki kol vasıtasıyla da artık yıl durumu izleniyor.

mb-f-legacy-machine-perpetual-evo-titanium-3.jpg mb-f-legacy-machine-perpetual-evo-titanium-4.jpg

Yeni modele, Stephen Mc Donnell tarafından MB&F için geliştirilen, elden kurmalı bir mekanizma güç veriyor. Entegre sürekli takvim özellikli mekanizmadan güç rezerv süresi ve artık yıl durumu da takip edilebiliyor. 581 parçadan oluşan mekanizma tam kurulumda 72 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

mb-f-legacy-machine-perpetual-evo-titanium-5.jpg

CHF 152,000 (vergiler hariç) etiket fiyatı ile satışa sunulan modeli, siyah kauçuk kayış ve titanyum katlanır toka tamamlıyor.

mb-f-legacy-machine-perpetual-evo-titanium-6.jpg

Benzer İncelemeler