alexa Mido | Multifort TV Big Date | Rose Gold | PVD
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Mido Multifort TV Big Date Rose Gold PVD

Mido’nun en son modeli Multifort TV Big Date, şık bir rose altın PVD kaplama ve degrade kahverengi kadran ile göz kamaştırıyor. Vintage modelleri modern dokunuşlarla yeniden yorumlayan Mido, saat meraklılarının beğenisini kazanmaya da devam ediyor. 2023 yılında tanıtılan bu yeni Multifort TV Big Date modeli, 1970'lerin lüks havasını bileklere taşıyor.

mido-multifort-tv-big-date-rose-gold-pvd-1.jpg

1973 yılında ilk kez piyasaya sürülen Mido'nun TV şekilli saatleri, 50. yıldönümlerini kutlamak için geri dönüyor. Yeni Multifort TV Big Date, 39.2mm x 40mm boyutlarında, 11.5mm kalınlığında ve 100m su geçirmezlik özelliğine sahip bir kasa ile geliyor. Rose altın PVD kasa, dikey fırçalanmış bezeli ve cilalı kenarları ile saatin lüks duruşunu perçinliyor. Degrade kahverengi kadran, Patek Philippe Aquanaut gibi üst düzey saatleri andıran bu zarif görünümü tamamlıyor.

mido-multifort-tv-big-date-rose-gold-pvd-2.jpg

Saati yatay fırçalanmış oluklarla süsleyen kadran, merkezde daha açık kahverengiden kenarlarda daha koyu bir tona geçiş yapıyor. 3, 6 ve 9 saatlerdeki yuvarlak ve trapezoid şekilli markörler ile içeri gömülü saat indeksleri, sofistike tasarımı tamamlıyor. Super-LumiNova kaplaması sayesinde indeksler ve akrep ile yelkovan düşük ışıkta mavi-yeşil bir ışıltı yayıyor.

mido-multifort-tv-big-date-rose-gold-pvd-3.jpg

Öne çıkan özelliklerden biri, kahverengi zemin üzerinde beyaz rakamlarla hazırlanan kolay okunabilir büyük tarih penceresi, 12 konumunda yer alıyor. Yuvarlak orta kısmı çelik bileziklerde bulunan desenleri taklit eden sportif kahverengi kauçuk kayış, pembe altın PVD pim tokasıyla birlikte geliyor ve hızlı sustaları sayesinde kolayca değiştirilebiliyor.

mido-multifort-tv-big-date-rose-gold-pvd-4.jpg

Swatch Group’un Powermatic 80 mekanizması ile donatılan saat, 80 saatlik güç rezervi, darbe dayanıklı ve anti-manyetik Nivachron balans yayı ve Cenevre desenleri ile özelleştirilmiş bir Mido rotoruyla geliyor. Multifort TV Big Date, vintage cazibeyi modern lüksle başarıyla birleştiriyor.

mido-multifort-tv-big-date-rose-gold-pvd-5.jpg

Benzer İncelemeler