alexa Omega | De Ville | Mini | Trésor | Collection | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega De Ville Mini Trésor Collection

Biel merkezli ünlü markanın zamansız saat koleksiyonu, özel bir altın alaşımını eşit derecede özel tasarımlarla birleştiren sekiz yeni küçük çaplı versiyon ile genişliyor.

18K Moonshine Gold
26mm çapında tasarlanan zarif kasaların bezellerinde, paralel şekilde eklenmiş pırlantalar göze çarpıyor. Quartz mekanizmalarla donatılan model ailesinde bayrak gemisi konumunda yer alan iki modelde, markanın patentli altın alaşımı olan 18K Moonshine Gold malzeme kullanılıyor. Şık modellere biri yine Moonshine Gold malzemeden diğeri ise Grand Feu emayeden üretilen kadranlar eşlik ediyor. Her iki modeli de göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken altın bilezikler tamamlıyor.

omega-de-ville-mini-tresor-collection-1.jpg omega-de-ville-mini-tresor-collection-2.jpg

Toile de Jouy
İsviçre hassasiyetini Fransız geleneğiyle harmanlayan OMEGA, Mini Trésor koleksiyonunu bir dizi zarif Toile de Jouy kayışla genişletiyor. Bu muhteşem desenli görünüm, 18. yüzyılda Versay'ın güneydoğusunda ortaya çıkan baskılı kumaş tasarımlarından ilham alıyor. 18K Moonshine Gold malzemeden üretilmiş pırlanta bezeli kasalar, kayış renkleri ile uyumlu indekslerle süslenmiş beyaz Grand Feu emaye kadranlara ev sahipliği yapıyor.

omega-de-ville-mini-tresor-collection-3.jpg

Çift Tur Trésor
OMEGA'nın büyüleyici yeni koleksiyonu, Toile de Jouy "çift tur" kayışlı üç yeni modeli de içeriyor. Bu sefer paslanmaz çelikten üretilen kasalara yine pırlantalar eşlik ediyor.

omega-de-ville-mini-tresor-collection-4.jpg

Yeni Mini koleksiyonundaki tüm saatlerin ortak özelliği Romen rakamlı indeksler ve saat 3 yönüne yerleştirilmiş Trésor kurma kolu olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı sıvı seramik ile işlenmiş OMEGA çiçeği desenli kurma kolu, model ailesinin sembol detayları arasında yer alıyor. 

Benzer İncelemeler