alexa Oris 2021 Yenilikleri | Aquis Date Upcycle | Geneva Watch Days 2021 Yenilikleri
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Oris Aquis Date Upcycle

Oris, “sürdürebilirlik” temalı yeni model ailesi Aquis Date Upcycle ile geri dönüşümün modern yaşamın içindeki önemine vurgu yapıyor.

oris-aquis-date-upcycle-1.jpg

Fiyat/performans oranı yüksek modelleriyle saat severlerin beğenisini kazanan Oris, desteklediği doğa dostu sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

oris-aquis-date-upcycle-2.jpg

Ünlü marka, son yılların en çok vurgu yapılan sürdürebilirlik kavramını odak noktasına alan iki yeni model ile bu alandaki çalışmalarına devam ediyor. Dünya çapında yılda 13 milyon ton plastik atığının okyanus ve denizlerde son buluyor olmasına dikkat çeken modeller, geri dönüşümden elde edilen PET plastik kadranlara ev sahipliği yapıyor.

oris-aquis-date-upcycle-3.jpg oris-aquis-date-upcycle-4.jpg

Koleksiyonda yer alan iki versiyon da markanın modern Aquis Date platformunu temel alıyor. Paslanmaz çelikten üretilen kasa, 41.5mm ve 36.5mm seçenekleri ile sunuluyor. 300 metreye kadar su geçirmeyen kasalara safir kristal cam ve Oris amblemli kurma kolu eşlik ediyor.

oris-aquis-date-upcycle-5.jpg

Yeni modellerin en çok dikkat çeken kısmı olan kadran, temaya uygun şekilde, geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Desenli ve çok renkli kadran modellerin sportif yönünü öne taşırken, verilmek istenen mesaja da vurgu yapıyor.

oris-aquis-date-upcycle-6.jpg

Oris Aquis Date Upcycle model ailesi, Oris Caliber 733 mekanizma ile çalışıyor. Otomatik mekanizma, tam kurulumda 38 saat güç rezerv süresi sunuyor.

Modellere paslanmaz çelik bilezikler eşlik ediyor.

oris-aquis-date-upcycle-7.jpg
Benzer İncelemeler