alexa OwnYourTime | Panerai | İnteraktif İçerik Platformu | Guillaume Nery | Max Sirena | Luna Rossa
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Panerai OWNYOURTIME İnteraktif İçerik Platformu

Panerai, #OWNYOURTIME adlı yeni interaktif içerik platformunun programını açıkladı.

İtalyan markası Panerai, OWNYOURTIME Interactive Content Platform programını başlatıyor. Birçok bölümden oluşan seri Panerai’nin marka elçilerini, liderleri ve kahramanları ön plana taşıyacak.

panerai-ownyourtime-interactive-content-platform-1.jpg

#OwnYourTime’ın yayın formatı izleyicilerin her marka elçisini gerçek zamanlı izlemesine ve Soru & Cevap kısmına dâhil olmasına olanak veriyor. Bu yeni program Panerai’nin özgün deneyimleri paylaşmayı ve müşterisinden çalışanına dek bir bütün olarak el ele verip zorluklara göğüs germeyi de kapsayan marka değerlerini temsil ediyor.

panerai-ownyourtime-interactive-content-platform-2.jpg panerai-ownyourtime-interactive-content-platform-3.jpg

Instagram hikâyelerinin yanı sıra Facebook’ta da yayınlanacak platformun içeriği önümüzdeki süreçte paneller, eğitimler, yeni ürün tanıtımları ve hatta sanal topluluk buluşmalarıyla genişletilecek. Panerai, 13-19 Nisan haftasının temasını da açıkladı.

#OWNYOURTIME Program Takvimi

13 Nisan – 19 Nisan Haftası

Max Sirena ve Luna Rossa Takımı

Max Sirena Italian America’s Cup Team ve 2021 America’s Cup’ın resmi katılımcısı Luna Rossa takımının takım direktörü ve kaptanı.

max-sirena.jpg luna-rossa.jpg

Jimmy Chin (15 Nisan - 19.00)

Jimmy Chin Akademi ödüllü film yapımcısı, National Geographic fotoğrafçısı ve profesyonel dağcı. Son derece tehlikeli ortamlarda gerçekleştirdiği tırmanış ve kayak gezilerinde yakaladığı sıra dışı fotoğraflar ve yaptığı olağanüstü çekimler ile tanınıyor. Uzun süredir The North Face Athlete Team’in üyesi olan ve kısa süre önce de Panerai Marka Elçisi saflarına katılan Chin düzinelerce keşif gezisine liderlik etti ve dünyadaki en iyi macera sporcularıyla çalışarak birçok ilke imza attı. Yönettiği son belgesel Free Solo, 2019’da BAFTA ve En İyi Belgesel Film dalında Oscar ödülü kazandı.

jimmy-chin.jpg

Gregorio Paltrinieri

Gregorio Paltrinieri İtalyan Olimpiyat Takımı’nın üyesi olan profesyonel yüzücü. Olimpiyatlarda ve dünya şampiyonasında uzun kulvar ve kısa kulvar dallarında şampiyonlukları var. Ayrıca 2012, 2014 ve 2016’da Avrupa Yüzme Şampiyonası’nda 1500 metre serbest stilde uzun kulvar dalında şampiyon oldu. Halen 1500 metre serbest stil (kısa kulvar) dünya rekorunu elinde tutuyor. Aynı zamanda 800 metre ve 1500 metre serbest stil dalında Avrupa rekorları (uzun kulvar) ona ait.

gregorio-paltrinieri.jpg

Benzer İncelemeler