alexa PAM01078 | PAM01144 | Mediterraneo | Radiomir | Panerai | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Panerai Radiomir Mediterraneo

Panerai, denizlerin değişen mavi tonlarını kadrana taşıdığı yeni Radiomir Mediterraneo modelleriyle Akdeniz’in derinliklerine iniyor.

pam01078-panerai-radiomir-mediterraneo-1.jpg

Denizle derin bağlarını bir kez daha kutsayan Panerai, iki yeni modelle saatseverlerle buluşuyor. Yalnızca Panerai Butiklerde satışa sunulacak olan yeni Panerai Radiomir Mediterraneo modelleri, denizlerin büyüleyen mavi rengini, bir tekneden denize bakıyormuş izlenimi yaratarak kadranlara taşıyor. Kadranların dış kenarları koyu maviyken renk, ortaya doğru gelindiğinde yavaş yavaş açılıyor. Bu renk değişimi, özel yeni bir kadran üretim işlemi kullanılarak elde ediliyor.

Panerai Radiomir Mediterraneo 45mm (PAM01078)

Panerai Radiomir Mediterraneo (PAM01078), fırçalanmış 45mm titanyum kasayla geliyor. Kasanın içinde, markanın İsviçre dağlarındaki merkezinde kendisinin tasarlayıp ürettiği otomatik mekanizma P.4000 görev alıyor ve tam kurulumda 3 günlük güç rezervi sağlıyor.

pam01078-panerai-radiomir-mediterraneo-2.jpg

Panerai Radiomir Mediterraneo 42mm (PAM01144)

Yukarıda yazdığımız modelden daha küçük çapta kasayla sunulan Panerai Radiomir Mediterraneo’nun (PAM01144) kasa malzemesi de farklı. Paslanmaz çelik kasayla gelen modeli yine üç gün güç rezervli ama elden kurmalı mekanizma P.1000 çalıştırıyor.

pam01144-panerai-radiomir-mediterraneo-1.jpg

Saatlerin deniz rengi kadranlarında zaman, Super-LumiNOVA dolgulu bej rengindeki büyük rakamlar, markörler ve kollarla okunuyor.

pam01078-panerai-radiomir-mediterraneo-3.jpg

Modellerin safir kristal cam bölmeli arka kapağında, orijinal tasarım olan ve metalleme işlemiyle oluşturulan deniz dalgaları işlemeleri bulunuyor. Böylelikle denize duyulan tutku bir kez daha gözler önüne serilirken, kullanıcıya mekanizmayı izleme şansı veriliyor.

panerai-radiomir-mediterraneo-1.jpg

Her iki modelin kasası da 100 metreye kadar su basıncına dayanıklılık gösteriyor ve mavi timsah derisi kayışla sunuluyor.

panerai-radiomir-mediterraneo-2.jpg

Zor günlerden geçerken doğadan ilham alan saatlerle ilgili yazılar yazmak ve okumak, güzel günlerin yakın olduğu umudunu bir parça daha arttırıyor.

Evlerinizde, sağlıkla kalın...

Benzer İncelemeler