alexa Rado | Captain Cook | Cameron Norrie | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Rado Captain Cook x Cameron Norrie Reference: R32149318

Rado, klasik temalı dalgıç saatleri kategorisindeki başarılı temsilcisi Captain Cook model ailesine, Rado YoungStars takım üyesi tenisçi Cameron Norrie ortaklığı ile tasarlanan yeni bir model ekledi.

rado-captain-cook-cameron-norrie-1.jpg

30 yılı aşkın süredir tenis sporunda sponsorluk anlaşmalarına devam eden köklü markanın geçmişinde, muhtelif turnuvaların yanı sıra Ashleigh Barty gibi sporcularla yapılmış ortaklıklar da yer alıyor. Serinin en son modeli ise, 2021’den bu yana Rado Tennis ailesinin bir üyesi olan genç raket Cameron Norrie’nin imzasını taşıyor. Yeni tanıtılan model, markanın best-seller ürün gruplarından Captain Cook platformunu temel alıyor.

rado-captain-cook-cameron-norrie-2.jpg

Şık model, 42mm çapında ve 12.3mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Sportif kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip yüksek kenarlı safir kristal cam ve yeşil seramik mineli dalgıç bezeli yer alıyor. Masif arka kapak ve vidalı kurma kolunun eşlik ettiği kasa, 300 metre su basıncına dayanım sunuyor.

rado-captain-cook-cameron-norrie-3.jpg

Yeni model degrade yeşil zemin rengiyle dikkat çeken kubbe formlu kadrana ev sahipliği yapıyor. SLN doğulu iri markörleri ve kalın kolları ile olabilecek her koşulda hızlı ve net okunabilirlik vadeden kadranın saat 3 yönünde tarih penceresi bulunuyor.

rado-captain-cook-cameron-norrie-4.jpg rado-captain-cook-cameron-norrie-5.jpg

Sadece 823 adet ile sınırlı üretilen göz alıcı model gücünü, 80 saatlik güç rezerv süresi ile göz dolduran Caliber R763 otomatik mekanizmadan alıyor. 

rado-captain-cook-cameron-norrie-6.jpg

Titanyum katlanır klipsin eşlik ettiği çelik bilezik, siyah deri kayış ve yeşil/beyaz tekstil kayış ile satışa sunulan model için belirlenen liste fiyatı ise EUR 2.850.

rado-captain-cook-cameron-norrie-7.jpg

Benzer İncelemeler