alexa Richard Mille | RM 035 | Ultimate Edition | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Richard Mille RM 035 Ultimate Edition

richard-mille-logo.jpg

Egzotik modelleri ve kullandığı birbirinden yenilikçi alternatif malzemelerle saat endüstrisinde yeni bir sayfa açan Richard Mille, koleksiyonun bayrak gemilerinden RM 035’in güncellenmiş versiyonunu saatseverlerin beğenisine sundu. 

Ünlü kayakçı Alexis Pinturault, Adelboden-İsviçre’de gerçekleştirilen yarışı 2.23.99’luk inanılmaz derece ile kazanarak kariyerindeki 19. Dünya Birinciliğini ilan etti.

ADELBODEN-SW-TZERLAND-JANUARY-Alexis-Boichard-Agence.jpg

Slalom kategorisinde yarışan Alexis Pinturault, iki senedir Richard Mille’nin marka elçisi unvanıyla RM 035 modelini kullanıyor. Katıldığı yarışlar dahil hayatın her anında ünlü kayakçıya eşlik eden RM 035, çok kısa bir süre sonra ayrı platformun daha özel bir versiyonu olan RM 035 Ultimate Edition ile değiştirilecek.

ADELBODEN-SW-TZERLAND-JANUARY-Alexis-Boichard-Agence-2.jpg

Richard Mille butikleri aracılığıyla ve 2017 Mart ayından itibaren dünya çapında satışa sunulacak modelden, yalnızca 35 adet üretilecek. Carbon TPT kasaya sahip model, inanılmaz hafiflikte ve sağlamlıkta yüksek teknoloji ürünü bileşenleri bünyesinde toplamış.

Richard-Mille-RM-035-Ultimate-Edition-S-HH-2017-1.jpg

Chronofiable® sertifikalı, 55 saatlik güç rezervine sahip kurmalı mekanizmanın ana plakası ve köprüleri Grade 5 titanyumdan imal edilmiş ve mekanizmanın toplam ağırlığı yalnızca 4,3 gram olmasına büyük katkı sağlamış. Poliüretan kayış ile beraber satılacak model, her koşulda maksimum performans ve konfor vaat ediyor.

Richard-Mille-RM-035-Ultimate-Edition-S-HH-2017-2.jpg Richard-Mille-RM-035-Ultimate-Edition-S-HH-2017-3.jpg

Benzer İncelemeler