alexa Seiko | Yeni Limitli Üretim | Siyah Modeller | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Seiko Yeni Limitli Üretim Siyah Modeller

Seiko, saat tutkunlarının radarından hiç çıkmayan üç klasik modeli siyah temalı versiyonlarla yeniden yorumluyor. 

Tamamen siyah temayla yeniden saat tutkunlarının beğenisine sunulan modeller SLA067, SPB335 ve SPB337 referansları ile koleksiyona ekleniyor. Siyah PVD kaplamalı kasalara yine siyah kadran ve kayışlar eşlik ediyor. 

seiko-yeni-limitli-uretim-siyah-modeller-1.jpg

Yeni serinin bayrak gemisi konumunda yer alan SLA067, 41.3mm çapında ve 13.1mm yüksekliğinde tasarlanmış  kasa ile geliyor. Şık modele kum siyahı renginde ve pürüzsüz yüzeyli dokulu bir kadran eşlik ediyor. 50 saat güç rezervli Caliber 8L35 otomatik mekanizma ile donatılan model, siyah kauçuk kayış ve Seiko imzalı toka ile bileğe sabitleniyor. Yeni model 600 adet ile sınırlı üretiliyor.

seiko-yeni-limitli-uretim-siyah-modeller-2.jpg

Serinin bir diğer modeli olan SPB335, selefi 333’e benzemekle birlikte siyah ve antrasit iki tonlu bezel minesi ve dokulu kadranı ile farklı bir görünüm sunuyor. 41mm çapında tasarlanan kasanın içinde, 70 saatlik güç rezervi sunan, otomatik Caliber 6R35 mekanizma görev yapıyor. Markanın kült modelleri arasına girmeye aday SPB335 bileğe siyah tekstil kayış ile takılıyor. Sportif model 4500 adet ile limitli üretiliyor.

seiko-yeni-limitli-uretim-siyah-modeller-3.jpg seiko-yeni-limitli-uretim-siyah-modeller-4.jpg

Yeni serinin son üyesi ise, Seiko’nun Field watch kategorisindeki ikonik temsilcisi Alpinist grubundan geliyor. 39.5mm çapında ve 13.2mm yüksekliğinde tasarlanan kasa, dokulu siyah kadrana ve yine 70 saatlik güç rezervi sunan, otomatik Caliber 6R35 mekanizmaya yer veriyor. Diğer modellerden farklı olarak metal bilezik ile sunulan şık model 5500 adet ile sınırlı üretiliyor.

seiko-yeni-limitli-uretim-siyah-modeller-5.jpg seiko-yeni-limitli-uretim-siyah-modeller-6.jpg

Tümü modellere özel hazırlanmış kutularla gelen modellerin Nisan 2023 itibarı ile satış noktalarına ulaşması ön görülüyor.

Benzer İncelemeler