alexa TAG Heuer | Autavia | Flyback | Chronometer | Steel Black
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Autavia Flyback Chronometer Steel Black

TAG-Heuer, geçtiğimiz yıllarda yeniden kataloglarına eklediği Autavia model ailesini genişletmeye devam ediyor.

Motor sporları ve havacılık temalarını aynı tasarımda birleştirme fikrinden doğan ürün grubu, geçtiğimiz yıllarda yeni bir yüze kavuşmuştu. Markanın özellikle kronograf konusundaki zengin tarih ve tecrübesini günümüze taşıyan versiyonlara da yer veren koleksiyon, sessiz sedasız tanıtılan yeni bir model ile yeniden gündemde yerini aldı.

tag-heuer-autavia-flyback-chronometer-steel-black-1.jpg

Yeni model, 42mm çapında tasarlanmış, paslanmaz çelik bir kasa ile geliyor. Mat ve parlak yüzeylerin birlikte kullanıldığı sportif kasanın ön yüzünde siyah seramik mineli, çift yöne dönebilen 60 dakikalık bezel ve kubbe kesim safir kristal cam yer alıyor. 100 metreye kadar su basıncına dayanıklı tasarlanan kasaya piston tarzı kronograf butonları, TAG Heuer’in kalkan şeklindeki amblemiyle süslenmiş kurma kolu ve safir kristal cam bölmeli arka kapak eşlik ediyor.

tag-heuer-autavia-flyback-chronometer-steel-black-2.jpg

Yeni model, hem ağırbaşlı hem de sportif bir tercih olan siyah renkli bir kadrana ev sahipliği yapıyor. Güncel Autavia koleksiyonun tasarım diline uygun hazırlanmış bileşenlere ev sahipliği yapan kadran, özellikle okunabilirlik konusunda başarılı bir iş çıkarıyor. Tri-Compax diziliminde tasarlanan şık kadran, SLN fosfor malzemesi uygulanmış kalın kollar ve büyük rakam indeksler sayesinde hemen her ışıkta mükemmel okunabilirliği garantiliyor. 

tag-heuer-autavia-flyback-chronometer-steel-black-3.jpg tag-heuer-autavia-flyback-chronometer-steel-black-4.jpg

TAG Heuer Autavia Flyback Chronometer Steel Black, markanın kronograf özelindeki ustalığını günümüzle buluşturan, Caliber Heuer 02 mekanizma ile hayat buluyor. Kolon çark koordinatörlü ve dikey kavramalı entegre Flyback kronograf özelliği ile donatılan otomatik mekanizma 4Hz (28.800vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 80 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor. Karartılmış ve perfore edilmiş rotoruyla hem TAG Heuer’in hem de koleksiyonun motor sporları geçmişine vurgu yapan kalibre safir kristal cam bölmeli arka kapaktan zevkle izlenebiliyor.

tag-heuer-autavia-flyback-chronometer-steel-black-5.jpg

Yetkili satış noktalarının yanı sıra markanın resmi e-ticaret sitesinde de satışa sunulan model bileğe, kırmızı astarlı siyah timsah derisi kayış ve TAG Heuer imzalı çelik toka ile sabitleniyor. CBE511A.FC8279 referansıyla ürün grubunda yerini alan model için belirlenen liste fiyatı ise EUR 6,550.

tag-heuer-autavia-flyback-chronometer-steel-black-6.jpg

Benzer İncelemeler